دسته‌بندی نشده

ویاگرا / نحوه عمل و اثرات جانبی آن در اختلال نعوظ را بدانید.

مردان در تمام سنین به دنبال قرص آبی کوچک به نام ویاگرا هستند که برای درمان اختلال نعوظ (ED) یا ناتوانی جنسی مورد استفاده قرار می گیرند.  بیایید درباره ویاگرا بیشتر بدانیم، چگونگی نحوه عمل و اثرات جانبی آن در اختلال نعوظ را بدانید.

 

ویاگرا .

نحوه عمل ویاگرا :

ویاگرا (سیلدنافیل) متعلق به گروهی از داروهایی است که آنزیم هایی را که باعث سرعت کار فسفودی استراز می شوند  را به تاخیر می اندازد . با کنترل فسفودی استراز، سیلدنافیل به حفظ نعوظی که هنگام تحریک جسمی آلت تناسلی تولید می شود، کمک می کند.

 

عوارض جانبی ویاگرا چیست؟

 • سردرد
  سوزش سر دل
  اسهال
  احساس گرما
  خونریزی بینی
  اختلال خواب
  بی حسی، سوزن شدن، یا سوزش در اندامها
  دردهای عضلانی
  تغییر در دید رنگی
  حساسیت به نور

عوارض جانبی جدی که نیاز به  برقراری تماس با یک پزشک را دارد . عبارتند از: تاری دید ، از دست دادن بینایی ، غش ، سرگیجه ، درد قفسه سینه ، دشواری تنفس ، مشکل شنوایی ، زنگ زدن در گوش ، بثورات ، درد هنگام ادرار ، نعوظ دردناک یا نعوظ که بیش از 4 ساعت  طول می کشد .

 

ویاگرا

شرایط استفاده :

 • اين دارو بايد با نظر پزشك مصرف شود .
 • بايد از شرايط مصرف، احتياط هاي لازم و تداخل دارويي آن اطلاع داشته باشيد چه بسا سبب عوارض منفي در سلامت مصرف كننده آن شود.
 • اگر تحت درمان هستيد و از داروهاي ديگري استفاده مي كنيد، قبل از مصرف اين دارو بهتر است با پزشك معالج خود مشورت كنيد.
 • مانند تمام درمان هاي دارويي بسيار مهم است كه هر بار فقط به اندازه تجويز شده مصرف كنيد. هيچ گاه بيش از مقدار دوز تجويز شده را در هر نوبت مصرف نكنيد.
 • وياگرا 2 دقيقه پس از مصرف تا يك ساعت و نيم به شرط آنكه فرد كاملاً تحريك شده باشد مؤثر است. مصرف بيشتر اين دارو در سرعت عملكرد آن تأثيري ندارد و البته براي سلامتي فرد بسيار خطرناك است

 

بیشتر بخوانید تا یالم بمانید :

سیلدنافیل ، پر مصرف‌ترین دارو درمان اختلال نعوظ

داروهای درمان اختلال جنسی

عوامل بروز اختلال در نعوظ آقایان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا