عفونت کلیه را برای همیشه با مصرف مواد غذایی از بین ببرید.

عفونت کلیه باعث ایجاد یک نوع درد در قسمت پایینی و پشت بدن می شود کم کم این درد با علائم و مسائل جدی تر در بدن اتفاق می افتد که حتما باید مورد درمان قرار بگیرد. در این مقاله با موثرترین روش های خانگی برای درمان این بیماری آشنا خواهید شد.

 

عفونت کلیه

 

 

 

درمان عفونت کلیه با مواد غذایی :

 

آب جعفری برای درمان عفونت کلیه  :

آب جعفری بخاطر خاصیت ادرارآور آن مؤثر ترین پاک کننده برای درمان می باشد. به همین دلیل از آن برای حذف میکروارگانیسم ها و همچنین دفع سموم مضر کلیه استفاده می شود.

یک قاشق غذاخوری از جعفری خشک شده یا جعفری تازه را به مقداری آب اضافه و بجوشانید.سپس سرد کرده و دوبار در روز میل کنید.

 

روغن زیتون برای درمان عفونت کلیه :

با استفاده از این روغن، شما می توانید سموم را از بدن ،کبد ، کلیه ها و حتی کیسه صفرا دفع کنید.

روغن زیتون و آبلیمو را مخلوط  و آن را هر روز میل کنید.

 

عفونت کلیه

 

 

سرکه سیب  برای درمان عفونت کلیه :

املاح ضد باکتری و اسید مالیک موجود در سرکه سیب  باعث رفع عفونت کلیه می شوند. زیرا سرکه سیب قادر به تعادل سطح pH در بدن و همچنین مهار گسترش عفونت می باشد.

یک قاشق غذا خوری سرکه سیب را با ۲ قاشق چای خوری عسل و آب گرم مخلوط ، چند بار در روز میل کنید.

 

سیر برای درمان عفونت کلیه :

سیر آنتی بیوتیک قدرتمندی می باشد. زیرا به عنوان یک دیورتیک کار می کند و میکروارگانیسم ها و سموم مضر بدن را از بین می برد.

۳ ساقه سیر خام را هر روز ناشتا مصرف کنید.

همچنین می توانید مکمل سیر را پس از مشاوره با پزشک به شکل کپسول مصرف کنید.

 

عفونت کلیه

 

 

سیب برای درمان عفونت کلیه :

مصرف سیب به طور مرتب به از بین بردن مشکلات مربوط به کلیه جلوگیری می کند.

کافیست روزانه یک عدد سیب را میل کنید.

 

آلوئه ورا برای درمان عفونت کلیه :

آلوئه ورا سموم موجود در بدن را دفع می کند . آب آلوئه ورا  را دو بار در روز برای دستیابی به نتایج مثبت میل کنید.

 

عفونت کلیه

 

 ریحان برای درمان عفونت کلیه :

ریحان به عنوان یک سم زدا و دیورتیک باور نکردنی ، قادر به دفع سنگ کلیه و همچنین تقویت کلیه می باشد. ریحان به کاهش درد در کلیه ها کمک کند و سطوح اسید اوریک را در خون خود کاهش دهد.

 

چای دانه کرفس برای درمان عفونت کلیه :

خواص ضد باکتری و ضد قارچ دانه کرفس باکتری ها و همچنین سایر ارگانیسم هایی را که باعث عفونت می شود را رفع می کند.

یک قاشق غذاخوری از دانه های کرفس را با آب مخلوط  و میل کنید.

زنان باردار نباید این چای را مصرف کنند زیرا یک محرک رحمی است.

 

عفونت کلیه

 

 کلم  برای درمان عفونت کلیه :

کلم نه تنها یک سبزی محبوب بلکه یک دارو شفابخش است . کلم درد افراد مبتلا به نارسایی کلیه را تسکین می دهد. بنابراین، یکی از بهترین داروهای خانگی طبیعی برای بیماری های کلیه است.

برخی از قطعات کوچک پیاز را آماده کنید.

برگ های کلم، آب و پیاز را در یک تابه بریزید و به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید.

مخلوط را روی ناحیه های دردناک قرار دهید و ۲-۳ ساعت بر محل مورد نظر ضماد کنید.

 

گزنه برای درمان عفونت کلیه :

برگ  گزنه یکی از درمان های موثر برای عفونت کلیه است. گزنه یک دیورتیک است و می تواند به تولید ادرار کمک کند.

چای گزنه را آماده کنید و آن را دوبار در روز میل کنید.

 

عفونت کلیه

 

بید برای درمان عفونت کلیه :

پوست بید در اروپا و چین به مدت طولانی برای درمان درد ،خواص ضد التهابی و ضد عفونی کننده آن مورد استفاده قرار می گیرد.

۱ تا ۲ قاشق چای خوری  پوست بید را خشک و آن را به آب اضافه و ۱۵ دقیقه بجوشانید. سپس آن را ۳ تا۴ بار در روز بنوشید.

 

 

مترجم یک دکتر 

ارسال شده در تاریخ 28 می 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تغذیه , درمان , سلامتی , طب سنتی , گیاهان دارویی | 1,039 بازدید

عفونت کلیه را برای همیشه با مصرف مواد غذایی از بین ببرید.
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است