شخصیت مردان / آشنایی با شخصیت مردان در رابطه زناشویی

اگر چه ویژگی های شخصیتی افراد با هم متفاوت می باشد. اما ویژگی هایی وجود دارد که بین برخی ها مشترک است. در اینجا برخی نکات برای شناخت بهتر شخصیت مردان برایتان آورده ایم.

 

شخصیت مردان در رابطه زناشویی

 

 

آشنایی با شخصیت مردان در رابطه زناشویی:

 • خانم!شما با دو شخصیت ازدواج کرده اید.
 • لرد چستر فیلد،نویسنده و سیاستمدار انگلیسی ،میگوید: هر مرد در حقیقت دارای دو شخصیت است. شخصیتی که در حال حاضر دارد و شخصیتی که دلش میخواهد داشته باشد.
 • مثلا یک مرد خجالتی و کمرو دلش میخواهد معاشرتی و جسور باشد. یا کسی که گمنام است دلش میخواهد معروف و مشهور شود.
 • وظیفه هر زن این است که به شوهر خود کمک کند. تا او به شخصیتی که دلش میخواهد برسد.
 • خانم های محترم فراموش نکنید که فقط از طریق الهام بخشیدن به همسر خود میتوانید. او را موفق و خشنود سازید. نه با زور و خشونت و دعوا و مرافعه.
 • شما باید با تشویق تمجید از شوهر خود، او را تشویق به پرورش استعدادش  کنید. و با کمک همدیگر قابلیت های نهفته یکدیگر را کشف کنید.
 • به خاطر داشته باشید که شوهرتان اگر در موردی دچار تردید و هراس شد و نیاز به اعتماد به نفس داشت. با ظرافت، مواردی را به او یادآوری کنید که در آن موفق بوده است.
 • وقتی مرد میبیند که زنش او را آدم با جرات و لایقی میداند به خود افتخار میکند.
 • خانم ها ،با شوهر خود طوری حرف بزنید که به غرور او لطمه ای وارد نشود . چون این کار تاثیر نا مطلوبی روی رابطه زناشویی میگذارد و همچنین هرگز شوهر خود را خوار و خفیف نکنید .
 • در ادامه بهتر است بگویم شما خانم محترم،فقط از طریق محبت و مهربانی با شوهر خود و به کار بردن جملات تشویق آمیز میتوانید شخصیت اورا تقویت و اصلاح کنید.
 • با زور و تمسخر و تحکم و سرزنش کاری از پیش نخواهید برد و برعکس زندگی خود را کانون دعوا و درگیری خواهید ساخت.

ارسال شده در تاریخ 20 ژوئن 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع روانشناسی , سلامت روان , سلامتی | 959 بازدید

شخصیت مردان / آشنایی با شخصیت مردان در رابطه زناشویی
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است