سینه بند ؛ با مزایای استفاده از سینه بند در بانوان آشنا شوید

استفاده از سینه بند دارای مزایای زیادی است. برخی از مطالعات اخیر در مورد سینه بند برخی از حقایق جالب مربوط به پوشیدن سینه را نمایان کرده است. نکات جالبی را درباره آن به شما خواهیم گفت ، اما ابتدا با مزایای استفاده از سینه بند شروع میکنیم.

سینه بند ؛ با مزایای استفاده از سینه بند در بانوان آشنا شوید

حمایت کردن

سینه ها از بافت چربی تشکیل شده و عضلات ندارند. بنابراین استفاده از سوتن می تواند حمایت مؤثر به سینه ها را فراهم کند. از سوی دیگر می تواند در کاهش افتادگی پستان نیز مفید باشد. افتادگی سینه ها حتی می تواند باعث به پایین کشیدن پوست گردن و چانه شود از این رو ارائه پشتیبانی از سینه ها می تواند موثر باشد تا که پوست شما به طور مداوم تحت فشار قرار نگیرد.

 

وضعیت مناسب

استفاده از سینه بندهای مناسب برای داشتن وضعیت خوب سلامتی مهم است. با پوشیدن سینه بند مناسب به ویژه در طول دوره رشد برای دختران زیر ۱۸ سال میتوانید به راحتی حالت سینه ها را بهبود بخشیده و عوارض جانبی آن را از بین ببرید. زنانی که داردای سینه های بزرگی هستند اما از سینه بند استفاده نمی کنند، ممکن است دچار درد پشتی شود که می تواند به حالت عادی زندگی انها آسیب برساند.

 

شکل درست

خط سینه نقش کلیدی در شکل کلی و ظاهر یک زن بازی می کند. با پوشیدن یک سینه بند ساده می توانید به راحتی شکل خود برجسته و جذاب کنید.

 

راحت

استفاده از  سینه بندهای مناسب برای زنان می تواند راحت تر باشد. سینه بند تشکیل عرق زیر سینه را محدود می کند، عرق می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، و حتی می تواند باعث عفونت قارچی بر روی پوست آن ناحیه شود. در حین تمرین و کار فیزیکی سنگین، پوشیدن سینه بند می تواند به راحتی و حرکت کمک کند. بنابراین، راحتی مطمئنا یک مزیت اصلی از پوشیدن سینه بند است.

 

عامل نگاه

سینه بند در حال حاضر در طرح ها، رنگ ها و الگوهای مختلفی و همه چیزهایی که یک زن دوست دارد در دسترس می باشد. بنابراین در انتخاب ان میتوانید از سلیقه ی خود استفاده کنید و یک لباس زیبای دیگر را به زیبایی کمد خود اضافه کنید.

 

اعتماد به نفس

توسط بسیاری از زنان گزارش شده است که احساس اعتماد به نفس آنها زمانی که از سینه بند استفاده می کنند بیشتر است.. با این حال، این ممکن است به دنبال عادت باشد. اما با توجه به برخی از مطالعات، با استفاده از یک سینه بند می تواند یک احساس راحتی و اعتماد به نفس داشت .

در مورد مزایای استفاده از آن، نگاهی به آخرین تحقیقات در مورد این موضوع میکنیم . بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط دکتر استافورد برومند ، در زنان جوانتر،  می تواند به افزایش سینه ها کمک کند. تنش ناشی از رباط ها و بافت های همبندی به دلیل استفاده از آن می تواند برای جلوگیری از سقوط پستان درحال رشد مفید باشد.از سوی دیگر، همان تحقیق نشان می دهد که اثرات ساییدن سینه در خانم های مسن تر و زنان باردار یکسان نیست . بنابراین، یک سینه بند می تواند پشتیبانی لازم را ازسینه ها در هر سنی فراهم کند و به سینه ها اجازه می دهد تا شکل مناسب خود را برای جلوگیری از افتادگی حفظ کند.

 

بیشتر بخوانید : 

بررسی عوامل موثر بر سرطان سینه و روش های درمان آن

ارسال شده در تاریخ 22 آوریل 2018 توسط نسرین ولی خانی با موضوع تناسب اندام , سلامتی | 6,574 بازدید

سینه بند ؛ با مزایای استفاده از سینه بند در بانوان آشنا شوید
5 از 100 رای

مطالب مرتبط

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است