از دست دادن چربی شکم / نکاتی برای از دست دادن سریع چربی شکم

آستین های خود را بالا ببرید و برای  از دست دادن چربی شکم آماده باشید و تنها ۷ روز با پیروی از این نکات فوق العاده موثر  شکم خود را تخت کنید.

 

 از دست دادن چربی شکم

 

نکاتی برای از دست دادن چربی شکم :

۱٫ روغن اسانس گریپ فروت :

مخلوط ۳ قطره اسانس گریپ فروت را به یک بطری آب گرم اضافه و قبل از هر وعده غذا بخورید.  اشتها را کاهش می دهد، سموم را از بین می برد و به شما کمک می کند از چربی شکم خلاص شوید.

چند قطره اسانس گریپ فروت را با روغن زیتون گرم و روغن خردل مخلوط کنید. این روغن را برای مدت ۱۵ دقیقه برای از بین بردن چربی بیش از حد شکم بکار ببرید.

 

۲٫لیمو :

یک قاشق آب لیمو تازه را به یک فنجان آب گرم و کمی فلفل اضافه کنید و آن را یک بار در صبح و عصر بخورید. لیمو و فلفل باعث کاهش کلسترول می شود، سموم را از سیستم شما پاک می کند،  به شما در  از دست دادن چربی شکم کمک می کند.

 

 از دست دادن چربی شکم

 

۳٫ چای سبز و سیب :

یک فنجان چای سبز گرم و یک سیب  را هر روز میل کنید. چای سبز و سیب هر دو دارای آنتی اکسیدان های بالا هستند که با افزایش سوخت و ساز بدن به کاهش چربی شکم کمک می کنند.

 

۴٫ انجام تمرینات شکمی :

بدون تمرین هرگز قادر نخواهید بود که شکم تخت و زیبا داشته باشید. هر روز ۲۰ دقیقه تمرینات شکمی را انجام دهید.

 

 از دست دادن چربی شکم

 

۵٫ ماست کم چرب :

ماست کم چرب در رژیم غذایی روزانه کمک می کند که سریع چربی شکم را از دست بدهید. ماست شامل یک عنصر غنی از مواد مغذی مفید است. باکتری سالم در ماست به حفظ سلامت گوارشی قوی، حمایت از سیستم ایمنی بدن، کاهش نفخ و گاز کمک می کند.

 

۶٫ آب گوجه فرنگی :

یک لیوان آب گوجه فرنگی تازه برای صبحانه میل کنید. گوجه فرنگی دارای محتوای آنتی اکسیدانی بالا است که به عنوان یک جنگنده چربی و کلسترول عمل می کند. دارای کالری کم، ویتامین C بالا، پتاسیم و غنی از فیبر رژیمی است. شما باید به طور مرتب آنرا برای یک هفته برای از بین بردن شکم استفاده کنید.

 

 

 

مترجم یک دکتر

منبع : thebeautymadness.com

ارسال شده در تاریخ 28 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تناسب اندام | 800 بازدید

از دست دادن چربی شکم / نکاتی برای از دست دادن سریع چربی شکم
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است