از بین بردن چربی دور کمر / روش های باریک کردن کمر تنها در یک هفته

آیا داشتن کمر باریک رویای شماست و اغلب احساس می کنید که چیزی غیرممکن است؟ این پست به شما این نکات فوق العاده ای را برای از بین بردن چربی دور کمر  در عرض یک هفته می گوید.

 

روش های  از بین بردن چربی دور کمر :

از بین بردن چربی دور کمر .

۱٫ تغییر رژیم غذایی شما:

مطالعات علمی نشان میدهد که خوردن غلات کامل، همراه با میوه ها و سبزیجات دیگر به شما کمک می کند میزان چربی مصرفی را کاهش دهید. مصرف غلات کامل سالم است زیرا حاوی مواد نگهدارنده نیستند. این یکی از بهترین روشهایی است که در عرض یک هفته باعث  از بین بردن چربی دور کمر می شود. به یاد داشته باشید که میوه ها گاهی مقدار زیادی شکر دارند و خوردن میوه های زیاد می تواند نتیجه منفی داشته باشد.

آستانه کاهش وزن سالم ۲ پوند در هفته است، بنابراین خود را با رژیم غذایی سخت گرسنه نگذارید.

 

 ۲٫ نوشیدن آب بیشتر :

یکی دیگر از مهم ترین کارهایی که باید برای از دست دادن وزن انجام  دهید، مصرف آب بیشتر است . این کار  کمک می کند تا بدن شما از بین تشخیص تشنگی و گرسنگی گیج شود. برای محدود کردن تمایل به خوردن غذا، آب بیشتری بنوشید.برای پوست و مو نیز مناسب است.

 

۳٫ تمرکز بر کیفیت، و نه در مقدار:

راز رژیم غذایی خوردن غذاهای سالم تر است که کالری بیش از حد به بدن شما اضافه نمی کند.

 

۴٫ ورزش :

ورزش بهترین راه حل است!  یک برنامه تمرینی را اجرا کنید، از یک مرحله پایه شروع کنید و به تدریچ تمرین های شدید و طولانی تر را انجام می دهید. با گذشت زمان، شما شروع به لذت بردن از ورزش  بدون احساس فرسودگی یا بی علاقگی خواهید کرد.

 

۵٫ لباس :

یکی دیگر از روش های ناکارآمد برای رسیدن به دور کمر باریک، پوشیدن لباس هایی است که به کمر شما توجه کند. استفاده از کمربند می تواند راه خوبی برای انجام این کار باشد.

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

کمر درد/ فعالیت هایی جهت ارتقای سلامتی ناحیه پشت و کمر

پیشگیری از کمردرد هنگام رانندگی

 

 

ارسال شده در تاریخ 11 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تغذیه , تناسب اندام , درمان , سلامتی | 924 بازدید

از بین بردن چربی دور کمر / روش های باریک کردن کمر تنها در یک هفته
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است