طب سنتیمسائل جنسی

12 غذای برتر که باعث بهبود میل جنسی در مردان می شوند .

به طور معمول غذاهایی باعث بهبود میل جنسی می شوند. با این حال، موارد خاصی وجود دارد که مخصوصا مفید هستند – گردو، توت فرنگی، آووکادو، هندوانه و بادام از جمله مواد غذایی هستند که باعث بهبود میل جنسی در مردان می شوند. باید توجه داشته باشید که الکل برای یک زندگی جنسی  بد است زیرا میل جنسی را افزایش می دهد اما عملکرد جنسی را کاهش می دهد.

 

بهبود میل جنسی

 

12 غذای برتر برای بهبود میل جنسی :

گردو :

گردو کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد و باعث بهبود شکل و حرکت اسپرم میشود . گردو را به رژیم غذایی خود برای بهبود میل جنسی اضافه کنید.

 

بهبود میل جنسی

 

توت فرنگی و تمشک :

دانه های این میوه ها حاوی روی هستند که برای بهبود میل جنسی در مردان و زنان ضروری است. در مردان، روی سطح تستوسترون را کنترل می کند که مسئول تولید اسپرم هستند. مهم است که مردان مواد غذایی حاوی روی را مصرف کنند، زیرا سطح روی آنها در طول مقاربت کاهش می یابد.

 

آووکادو :

آووکادو اسید فولیک و ویتامین B6  برای یک درایو جنسی سالم ضروری هستند. اسید فولیک بدن را پر انرژی می کند، در حالی که ویتامین B6 هورمون ها را تثبیت می کند و باعث  بهبود میل جنسی می شود.

 

بهبود میل جنسی

 

هندوانه :

هندوانه نعوظ شما را بهبود می بخشد و میل جنسی شما را افزایش می دهد. همچنین حاوی citrulline است که اسیدهای آمینه و آرژنین را در بدن آزاد می کند که در بهبود میل جنسی موثر  است. آرژینین مسئول سلامت عروق است.

 

بادام :

بادام حاوی آرژینین است که گردش خون را بهبود می بخشد و رگ های خونی را شل میکند. بادام باعث بهبود میل جنسی می شود و اسید آمینه موجود در بادام به شما کمک می کند تا نعوظ را حفظ کنید .

 

بهبود میل جنسی

 

شکلات :

شکلات تیره سروتونین و آندورفین را آزاد می کند که خلق و خوی شما را بهبود می بخشد و باعث بهبود میل جنسی می شود.

 

تخم مرغ :

تخم مرغ شامل اسید آمینه L-arginine است که می تواند اختلال نعوظ را بهبود بخشد.

 

بهبود میل جنسی

هلو :

ویتامین C موجود در هلو باعث افزایش تعداد اسپرم و کیفیت اسپرم می شود. هلو حاوی مقادیر بالایی از ویتامین C است که برای کاهش ناباروری مناسب است .

 

قهوه :

قهوه محرک است، به همین دلیل باعث بهبود میل جنسی شما می شود. قهوه می تواند مغز را تحریک کند تا باعث تحریک بیشتر میل جنسی شود.

 

بهبود میل جنسی

 

استیک :

استیک یک عنصر عالی برای افزایش درایو جنسی است؛ حاوی روی، ویتامین B، آهن و پروتئین است. این ترکیبات برای هر دو مردان و زنان ضروری است زیرا  به بهبود میل جنسی کمک می کند.

 

زعفران :

زعفران یک گیاه طبیعی است و باید برای بهبود میل جنسی و عملکرد جنسی شما مصرف شود. زعفران همچنین می تواند استحکام و انرژی را افزایش دهد.

 

 

مترجم یک دکتر

منبع : timesofindia.indiatimes.com

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا