پوست و موزیبایی

مزایای طلا برای مراقبت از پوست و سلامتی بدن شما که باید بدانید.

مزایای طلا برای مراقبت از پوست امروزه محبوب شده است. با این حال، استفاده از طلا در محصولات مراقبت از پوست برای درمان های مختلف پوست بسیار شناخته شده است و از زمان های اولیه ژاپنی ها، رومی ها و مصری ها استفاده می شود. اجازه دهيد به مزيت های برتر طلا براي مراقبت از پوست نگاهی بیندازیم.

 

مزایای طلا

 

مزایای طلا برای مراقبت از پوست :

1. چروک ها را کاهش میدهد:

داشتن یک پوست روشن، بدون چروک و لکه ها، خواست هر زن است. طلا می تواند سلول های پایه ای پوست را فعال کند که باعث افزایش کشش پوست می شود. بنابراین چین و چروک ها، خطوط ظریف، لکه ها و علائم روی پوست را کاهش می دهد و باعث می شود جوانتر به نظر برسید.

 

2. سلول های پوست را تحریک می کند:

یون های موجود در طلا به تحریک سلولها، اعصاب و رگهای بدن شما کمک می کنند و منجر به بهبود گردش خون می شوند. این باعث افزایش متابولیسم سلول های پوست  می شود. طلا می تواند به تحریک سلول ها کمک کند تا یک پوست سالم داشته باشد.

 

مزایای طلا

3. می تواند از پیری زودرس پوست پیشگیری کند :

خشکی پوست می تواند منجر به پیری زودرس شود. استفاده از طلا می تواند خشکی پوست را کاهش داده و به افزایش میزان متابولیسم کمک کند. این باعث می شود پوست از پیری زودرس جلوگیری شود.

4. تخریب کلاژن کاهش می یابد:

کلاژن به طور طبیعی در بدن شما تولید می شود که بدن را انعطاف پذیر می کند.  سطح کلاژن در بدن از 25 سالگی شروع به کاهش می کند و این زمانی است که تغییرات روی پوست را متوجه می شوید.مراقبت از پوست با طلا می تواند کاهش میزان کلاژن در سلول های پوست شما را برطرف کند.

 

مزایای طلا

 

5. آلرژی را می توان درمان کرد:

مصری ها معتقد بودند که طلا دارای خواص دارویی است که می تواند در بهبود چند بیماری کمک کند. خواص آنتی اکسیدانی موجود در طلا باعث افزایش گردش خون می شود که منجر به کاهش آکنه و سایر آلرژی های پوستی می شود.

 

6. التهاب را درمان میکند:

گفته می شود که طلا دارای خصوصیات ضد باکتری و ضد التهابی است که به اکسیژن کمک می کند تا برای بازسازی سلول ها وارد پوست شود. به درمان زخم و سایر بیماری های التهابی پوست کمک می کند .

 

مترجم یک دکتر

منبع : stylecraze.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا