زیبایی

لبخند زیبا | به شما بگوییم چگونه لبخندی زیبا داشته باشید؟

در این مجله قصد داریم به شما بگوییم چگونه لبخند زیبا داشته باشید؟

1/ برای اینکه لبخند زیبا داشته باشید , باید لبخند شما طبیعی باشد. زیرا لبخند مصنوعی به راحتی توسط دیگران تشخیص داده میشود. اگر اطرافیان شما حرف و یا شوخی انجام دادند که به نظر شما خنده دار نیست , فقط کافیست که یکی از اتفاقات خنده دار زندگیتان را به یاد آورید و به آن اتفاق بخندید , به این صورت علاوه بر اینکه لبخند زیبا زده اید , دوستانتان هم گمان میکنند به شوخی آنها خندیده اید.

2/ یکی از نکاتی که باید مورد توجه افرادی قرار گیرد که به دنبال لبخند زیبا هستند این است که هنگام لبخند زدن , سر لبخند خود را کج کنند و یا هنگام لبخند زدن تا حد کمی ابروهایشان را بالا ببرند.

 

لبخند زیبا .

 

3/خستگی یا خواب آلودگی باعث میشود که شما نتوانید مانند همیشه , لبخند زیبا داشته باشید زیرا در صورت خستگی توازن چشم ها به هم میخورد. پس شما باید به حالت چشمانتان توجه داشته باشید به این صورت که به آرامی ماهیچه های کنار چشمتان را ماساژ دهید و چشمانتان را ببندید تا قرنیه های چشمتان در وسط چشم قرار بگیرند.

4/ ببشتر افرادی که در مراسم رسمی شرکت میکنند و قرار است در این مجالس از آنها عکس گرفته شود , ترجیح میدهند در عکس چهره ای جدی داشته باشند.
اما عده ای هم تمایل دارند که لبخند زیبا در این تصاویر داشته باشند برای این کار کافیست , دندان هایتان را به یکدیگر بچسبانید و زبانتان را روی ردیف بالای دندان هایتان قرار دهید. این روش بیشتر برای خانم ها توصیه میشود.

 

لبخند زیبا .

 

5/ برای اینکه نظر طرف مقابلتان را جلب کنید , باید لبخند زیبا و ملایم داشته باشید. برای جذب طرف مقابل , ابتدا لب هایتان را به یکدیگر فشار دهید وبه دو طرف بکشید به صورتی که کمی از دندان هایتان دیده شوند و این روش را به قدری تکرار کنید که طرف مقابلتان متوجه لبخند زیبا شما شود.

6/ یکی از تمرین هایی که باعث میشود لبخند زیبایی داشته باشید این است که روبه روی آینه بایستید و با لب های بسته گوشه های لبتان را به دو سمت بکشید و 10ثانیه در همین حالت بمانید. و به تدریج کشیدگی لبتان به سمت بالا و پایین را افزایش دهید و اجازه دهید لب هایتان از یکدیگر جدا شوند و 10ثانیه در این حالت بمانید
و کشش را بیشتر کنید به صورتی که نیمی از دهانتان و دندان هایتان مشاهده شوند و باز هم 10ثانیه در این حالت بمانید.

و سپس لبخندی به پهنای صورتتان بزنید به صورتی که باعث دیده شدن تمام دندان هایتان شود و 10ثانیه در این حالت بمانید.

و مرحله ی آخر این است که به صورت برعکس از مرحله ی 3 تا 1 را انجام دهید. یعنی اول حالت 3و بعد2 و درآخر حالت 1را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا