۱۲ غذای برتر که باعث بهبود میل جنسی در مردان می شوند .

به طور معمول غذاهایی باعث بهبود میل جنسی می شوند. با این حال، موارد خاصی وجود دارد که مخصوصا مفید هستند – گردو، توت فرنگی، آووکادو، هندوانه و بادام از جمله مواد غذایی هستند که باعث بهبود میل جنسی در مردان می شوند. باید توجه داشته باشید که الکل برای یک زندگی جنسی  بد است زیرا میل جنسی را افزایش می دهد اما عملکرد جنسی را کاهش می دهد.

 

بهبود میل جنسی

 

۱۲ غذای برتر برای بهبود میل جنسی :

گردو :

گردو کیفیت اسپرم را بهبود می بخشد و باعث بهبود شکل و حرکت اسپرم میشود . گردو را به رژیم غذایی خود برای بهبود میل جنسی اضافه کنید.

 

بهبود میل جنسی

 

توت فرنگی و تمشک :

دانه های این میوه ها حاوی روی هستند که برای بهبود میل جنسی در مردان و زنان ضروری است. در مردان، روی سطح تستوسترون را کنترل می کند که مسئول تولید اسپرم هستند. مهم است که مردان مواد غذایی حاوی روی را مصرف کنند، زیرا سطح روی آنها در طول مقاربت کاهش می یابد.

 

آووکادو :

آووکادو اسید فولیک و ویتامین B6  برای یک درایو جنسی سالم ضروری هستند. اسید فولیک بدن را پر انرژی می کند، در حالی که ویتامین B6 هورمون ها را تثبیت می کند و باعث  بهبود میل جنسی می شود.

 

بهبود میل جنسی

 

هندوانه :

هندوانه نعوظ شما را بهبود می بخشد و میل جنسی شما را افزایش می دهد. همچنین حاوی citrulline است که اسیدهای آمینه و آرژنین را در بدن آزاد می کند که در بهبود میل جنسی موثر  است. آرژینین مسئول سلامت عروق است.

 

بادام :

بادام حاوی آرژینین است که گردش خون را بهبود می بخشد و رگ های خونی را شل میکند. بادام باعث بهبود میل جنسی می شود و اسید آمینه موجود در بادام به شما کمک می کند تا نعوظ را حفظ کنید .

 

بهبود میل جنسی

 

شکلات :

شکلات تیره سروتونین و آندورفین را آزاد می کند که خلق و خوی شما را بهبود می بخشد و باعث بهبود میل جنسی می شود.

 

تخم مرغ :

تخم مرغ شامل اسید آمینه L-arginine است که می تواند اختلال نعوظ را بهبود بخشد.

 

بهبود میل جنسی

هلو :

ویتامین C موجود در هلو باعث افزایش تعداد اسپرم و کیفیت اسپرم می شود. هلو حاوی مقادیر بالایی از ویتامین C است که برای کاهش ناباروری مناسب است .

 

قهوه :

قهوه محرک است، به همین دلیل باعث بهبود میل جنسی شما می شود. قهوه می تواند مغز را تحریک کند تا باعث تحریک بیشتر میل جنسی شود.

 

بهبود میل جنسی

 

استیک :

استیک یک عنصر عالی برای افزایش درایو جنسی است؛ حاوی روی، ویتامین B، آهن و پروتئین است. این ترکیبات برای هر دو مردان و زنان ضروری است زیرا  به بهبود میل جنسی کمک می کند.

 

زعفران :

زعفران یک گیاه طبیعی است و باید برای بهبود میل جنسی و عملکرد جنسی شما مصرف شود. زعفران همچنین می تواند استحکام و انرژی را افزایش دهد.

 

 

مترجم یک دکتر

منبع : timesofindia.indiatimes.com

 

 

 

 

ارسال شده در تاریخ 18 اکتبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع طب سنتی , مسائل جنسی | 826 بازدید

۱۲ غذای برتر که باعث بهبود میل جنسی در مردان می شوند .
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است