کاهش چربی بدن با چای سبز – ۶ راه استفاده چای سبز برای مبارزه با چربی

همه در مورد مزایای چای سبز برای از دست دادن وزن صحبت می کنند. آیا واقعا کاهش چربی بدن با چای سبز امکان پذیر است ؟ با ما باشید تا راه های استفاده از چای سبز را برای مبارزه با چربی ها به شما بگوییم.

از دست دادن وزن بسیار دشوار است. اما خبر خوب این است که نوشیدن ۲-۳ فنجان چای سبز در روز برای کاهش وزن موثر واقع شده است.

 

کاهش چربی بدن با چای سبز

راه های کاهش چربی بدن با چای سبز :

۱٫ کاتچین ها و کافئین موجود در چای سبز خواص چربی سوزی دارند.

چای سبز  دارای مقدار زیادی انرژی می باشد.و حاوی مواد زیستی مانند کافئین و کاتچین است که به طور مستقیم در متابولیسم، سوختن چربی و بهبود سطح انرژی دخالت دارند.

 

۲٫ چای سبز به شکستن چربی در سلول های چربی کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده موجود در چای سبز باعث افزایش سطح هورمون نور اپی نفرین می شوند. این هورمون یک هشدار برای تجزیه سلولهای چربی است و آن را به انرژی تبدیل می کند که مفید است.

 

کاهش چربی بدن با چای سبز

۳٫ چای سبز هنگامی که شما ورزش میکنید،به متابولیسم کمک میکند.

تقریبا هر مکمل کاهش وزن دارای عناصری است.عناصر موجود در چای سبز اثرات ورزش را بهبود می بخشد. به همین دلیل به متابولیسم بدن کمک می کند.

 

۴٫ چای سبز کالری را می سوزاند.

هنگامی که شما نشسته اید، خوابیدید یا ایستاده اید،بدن شما  به انرژی نیاز دارد. و این انرژی از سوختن کالری ها می آید. مصرف چای سبز باعث افزایش کالری سوزی میشود که در حدود ۶۰-۸۰ کالری مصرفی در روز است.

 

۵٫ چای سبز همچنین مصرف کالری شما را کاهش می دهد.

با نوشیدن چای سبز  اشتها کمی کاهش می یابد و به طرز طبیعی تر کار می کند. این به این معنی است که شما به طور خودکار کمتر از حد دلخواه غذا میخورید.

 

کاهش چربی بدن با چای سبز

۶٫ چای سبز چربی های بد را هدف قرار می دهد.

چای سبز با روش های کوچک و بسیار آرام کار میکند. اما آنچه اهمیت دارد چربی است که هدف آن است. اثر نوشیدن چای سبز به طور عمده بر روی چربی مضری است که در اطراف اندام ایجاد می شود، نوعی که باعث بیماری های جدی مانند دیابت نوع ۲ و بیماری های قلبی می شود.

 

کاهش چربی بدن با چای سبز یک ایده عالی است . اما نتایج آهسته و ضعیف دارد. برای به دست آوردن مزایای کامل نوشیدن چای سبز،  تمرین منظم، و رژیم غذایی سالم و سبک زندگی با آن را تکمیل کنید.

 

 

مترجم فارسی طب

منبع : rewardme.in

ارسال شده در تاریخ 16 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تغذیه , تناسب اندام | 783 بازدید

کاهش چربی بدن با چای سبز – ۶ راه استفاده چای سبز برای مبارزه با چربی
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است