چگونه نزد همسر خود زیبا و جذاب شویم ؛ آموزش ترفند های زنانه

بسیاری از زنان متاهل به علت عدم آگاهی از ترفند های زنانه پس از چند سال ازدواج از رابطه و توجه همسر خود شکایت دارند و احساس می کنند همسرشان حسی به آنها ندارند و جذابیت خود را برای همسرشان از دست داده اند. بنابراین، اگر شما یکی از آنها هستید یا فکر می کنید که این اتفاق برای شما هم می افتد، در اینجا چند راهنمایی و پیشنهاد برای کمک به شما وجود دارد تا با ترفند های زنانه آشنا شوید .

اولا توجه داشته باشید که تعریف زیبایی برای یک دوست دختر و همسر ممکن است برای بسیاری از مردان متفاوت باشد. با گذشت زمان، هر فرد و روابط آنها تغییر می کند و شما همچنین باید خودتان را تغییر دهید. بنابراین، اگر شما واقعا نگران نحوه نگاه زیبا و جذاب شوهرتان هستید، مطالعه کنید.

ترفند های زنانه راهی برای جذابیت بیشتر 

 

مراقب خودت باش

شوهر شما کسی است که شما را از نزدیک میشناسد و از این رو، آرایش کردن بر روی آرایش مطمئنا راهی برای زیبایی به نظر نمی رسد. طبیعی بودن راه نگاه زیبا به شما و زیبایی شماست و زیبایی طبیعی را می توانید با مراقبت منظم از خود به دست آورید. یک رژیم غذایی و ورزشی منظم داشته باشید و همچنین مراقب زیبایی خود باشید .

همیشه قابل نمایش باشد

خوب ما نمی گوییم که همیشه باید در آن لباس حزب در خانه خود باشید تا شوهرتان را تحت تأثیر قرار دهید. لباس مناسب و زیبا بپوشید. موهای خود را به آرامی و به طوری که برای شما مناسب است حالت دهید. در یک کلام، حتی اگر در منزل هستید، سعی کنید بهترین حالت خود را بدون آرایش داشته باشید. این همیشه در مورد زیبایی نیست، بیشتر در مورد جذابیت است. بنابراین سعی کنید برای شوهرتان جذاب باشید.

یک نگرش حمایتی نسبت به شوهرتان داشته باشید

یکی دیگر از ترفند های زنانه این است که شما واقعا باید با حضور خود در کنار همسرتان احساس راحتی کنید و طبیعتا در چشم او زیبا و جذاب خواهید شد. هر زمان که شوهرتان در زندگی شخصی و یا حرفه ای خود دچار مشکل شد، همیشه برای ایستادن در کنار او قراربگیرید. این چیزی است که باعث می شود شوهر شما مطمئن شود در همه ی زمان ها در کنار او خواهید بود. شما باید شوهرتان را بشناسید که هر زمان که بخواهد از او پشتیبانی کنید، اما او را مجبور نکنید مگر اینکه او بخواهد با شما صحبت کند. اجازه دهید او فضای خود را داشته باشد. به یاد داشته باشید که هر انسان نیاز به فضای خود دارد .

 

ارزش شوهران

در یک رابطه، نظر هر دو شرکا باید اهمیت برابر داشته باشد. بنابراین، هنگامی که او نظری داشته باشد، باید به ان احترام بگذارید. اگر شما با آن موافق نیستید، قبل از تصمیم گیری نهایی،در مورد آن صحبت کنید، اما این کار را همیشه انجام ندهید.

او را تشویق کنید

تشویق چیز بسیار مهمی برای دستیابی به هر چیزی در زندگی است. اگر شوهرتان را در مسیر درست تشویق کنید، باید به خاطر داشته باشید که هرگز زن دیگری را زیبا تر از شما نخواهد یافت. تشویق همسر به شکل قدردانی می تواند برای یک مرد شگفت انگیز باشد و بدین ترتیب شما باید بدانید که چگونه شوهرتان را متقاعد کنید و او را به چیزهایی که واقعا برای او اهمیت دارد، تشویق کنید.

 

با مردم و چیزهایی که او دوست دارد، خوب رفتار کنید

این یکی از مواردی است که در اغلب زنان ازبین رفته است. هیچکس دوست ندارد، اگر همسرش از دوستان یا خانواده اش مراقبت کند. حتی اگر شما آنها را دوست ندارید، سعی کنید که یک رابطه رسمی داشته باشید که حداقل او این احساس را نکند که شما در برابر چیزهایی که دوست دارد مقاوم هستید. بگذارید  او احساس می کند که شما آنها را دوست دارید.

او را بشناسید که برای شما مهم است

سعی کنید به شوهرتان زیبا و جذاب نگاه کنید، بگذارید بداند که او در زندگی شما چقدر مهم است. اگر شما بتوانید احساس خود راکه او مهم ترین فرد برای شماست به او بفهمانید ، مطمئنا شما را به زیباترین و جذاب ترین زن روی زمین تبدیل می کند.

 

عشق جاذبه قدرتمند است

شما باید احساس خود را به اشتراک بگذارید و فعالیت های عشق را به همسر خود تربیت کنید وجذابیت خود را برای او تقویت کنید. هرچه بیشتر به همسرتان عشق می ورزید، جذاب تر می شوید. بنابراین، پیوند و اتصال با همسر باعث جذب بیشتر می شود.اغلب منتظر احساس عشق هستیم تا خودمان را در عمل عاشقانه درگیر کنیم. شما باید ویژگی های فوق العاده منحصر به فرد خود را برای همسر خود نمایان کنید.

 

خنده با هم و شادی او مهم است

از دیگر ترفند های زنانه این است که با هم بنشینید و بخندید. خنده روابط شما را زنده می کند. چندین بار با شریک زندگی تان بخندید،باعث می شود شما یک راه طولانی برای حفظ جرقه در یک رابطه داشته باشید. این کمک می کند تا جذابیت خود را برای  شریک زندگی خود افزایش دهید. اکثر زنان می گویند شادی همسرش برای او مهم است. یک قسمت تعجب آور از روز تولد خود را برنامه ریزی کنید اما غذاهای مورد علاقه او را طبخ کنید، یک فیلم را برنامه ریزی کنید و هدایایی را بخرید که او را خوشحال می کند. این موارد باعث جذاب شدن بیشتر زن نزد همسرش می شود .

 

بیشتر بخوانید :

پنج علت اصلی چاق شدن بعد از ازدواج خانم ها و راه کارهای جلوگیری از آن

ارسال شده در تاریخ 21 آوریل 2018 توسط نسرین ولی خانی با موضوع زیبایی | 1,434 بازدید

چگونه نزد همسر خود زیبا و جذاب شویم ؛ آموزش ترفند های زنانه
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است