میکروپیگمنتیشن مو سر چیست ؟ آشنایی با مزایای میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن  یک روش غیر تهاجمی برای درمان  ریزش مو است که از میکرو سوزن برای رساندن رنگدانه به پوست سر، تکرار فولیکول های مو و بازگرداندن موهای نازک  استفاده می شود.

 

میکروپیگمنتیشن مو

 

مزایای میکروپیگمنتیشن چیست ؟

۱٫ برای انجام این عمل جراحی هیچ برش های جراحی لازم نیست، بدان معنی است که هیچ زخمی و هیچ عارضه ای وجود ندارد.

۲٫ میکروپیگمنتیشن تحت شرایط سخت استریل توسط متخصصان آموزش دیده و تایید کننده مو  انجام می شود.

۳٫ بدون دردسر است یک بیهوشی موضعی برای خنثی کردن سر پوست در طول عمل استفاده می شود، بنابراین شما چیزی را احساس نمی کنید.

۴٫ این یک روش سریع است کل فرایند تنها در چند جلسه تکمیل می شود. همچنین، چون غیر تهاجمی است، زمان بهبودی محدود به چند روز است.

۵٫ مقرون به صرفه است. یک راه حل دائمی برای ریزش مو است.

۶٫ به نظر می رسد طبیعی تر از سایر روش ها است . بر خلاف تاتو کردن پوست سر، که از جوهر به طور منظم استفاده می کنند، در میکروپیگمنتیشن پوست سر  از رنگ های پیشرفته پزشکی را برای  طبیعی تر بودن استفاده می کنند.

۷٫  درست بعد از این روش، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. به علاوه، چون موی واقعی وجود ندارد، نیاز به استفاده از محصولات موی گران قیمت وجود ندارد.

۸٫ این کار نقایص را پنهان می کند. اگر از زخم قبلی یا پیوند مو زخم داشته باشید، می توانید با میکروپیگمنتیشن این امور را استتار کنید. همچنین می تواند یک خط مو را از بین برده و باعث ایجاد موهای بیشتر شوید.

 

در میکروپیگمنتیشن پوست سر می توانید به طور کامل نیازهای فردی و رنگ پوست و مو خود را انتخاب کنید.

 

منبع : maximhairrestoration.com

 

مطالب پیشنهادی یک دکتر برای شما :

انواع کاشت مو و پیوند مو

همه چیز در مورد کاشت ابروی طبیعی

نکته هایی مهم در مورد رنگ مو که باید بدانید

ارسال شده در تاریخ 28 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع پوست و مو , درمان | 792 بازدید

میکروپیگمنتیشن مو سر چیست ؟ آشنایی با مزایای میکروپیگمنتیشن
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است