مسائل جنسی

برخی از آمار های شگفت انگیز در مورد رابطه جنسی دهانی که شما نمی دانید

رابطه جنسی دهانی می تواند بسیار لذت بخش و جذاب باشد. بسیاری از مردم در سراسر جهان رابطه جنسی دهانی را تجربه میکنند . بسیاری از مردم از رابطه دهانی لذت می برند اما به سختی در مورد آن صحبت می کنند. در اینجا برخی از حقایق شگفت انگیز در مورد رابطه دهانی است که شما مطمئنا نمی دانید.

 

Oral sexرابطه جنسی دهانی

 

 

حقایق شگفت انگیز در مورد رابطه جنسی دهانی :

1. رابطه جنسی دهانی یک اقدام ایمن است .  با حفظ ایمنی بالا و بهداشت دهان و دندان می توانید قطعا از ابتلا به عفونت جلوگیری کنید.

 

2. افراد مبتلا به زخم در دهان ممکن است خود را در معرض خطر قرار دهند. زخم باز منبع آزاد برای انتقال عفونت به طور مستقیم به خون است. این عفونت ها نیز می توانند اجتناب ناپذیر باشند. بنابراین در حین انجام این مرحله اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید.

 

3. اکثر زنان از رابطه دهانی لذت می برند. همچنین گفته شده است که گاهی اوقات آنها باید سطح هیجان خود را در مقابل شریک خود تقلید کنند تا لذت کامل آنها را فراهم کند. همچنین مایع منتشر شده توسط زنان خطرناک تر از مردان است. بنابراین اگر قبل از رابطه جنسی دهانی  از او بخواهید با برخی از پاک کننده های ضد عفونی کننده، مناطق تناسلی خود را بشوید.

 

رابطه جنسی دهانی

 

رابطه جنسی دهانی یک انتخاب کاملا شخصی است. برای داشتن ارگاسم، بیشتر به رابطه جنسی دهانی وجود دارد.

 

4. در بسیاری از موارد، رابطه جنسی دهانی باعث سرطان می شود. این ممکن است به نظر بسیار تکان دهنده باشد اما اتفاق می افتد. یک نام بسیار تهدید کننده ویروس به عنوان HPV به داخل دهان از بدن آلوده منتشر شده است که بیشتر باعث ایجاد سلول های سرطانی می شود. این سلول ها در سرعت بسیار زیاد گسترش می یابند.

 

5. سیمن از اسید سیتریک، آب، پروتئین و همچنین روی ساخته شده است. تمام عناصر به مقدار زیادی در بدن مورد نیاز است. زنان در معرض مایع منی می توانند برای سلامتی خود موفق باشند.

 

6.  فردی که از شریک زندگی خود رضایت دارد بیشتر احتمال دارد که از فعالیت جنسی لذت ببرد. تا زمانی که شما و شریک زندگیتان بهداشت مناسب را رعایت کنید، هیچ آسیبی در داشتن رابطه جنسی دهانی وجود ندارد. انواع مختلفی از دهانشویه، تمیز کننده های ضد عفونی وجود دارد که باید در طول عمل جنسی دهان و دندان استفاده شود.

 

 

 

منبع : /m.dailyhunt.in/

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا