مزایای طلا برای مراقبت از پوست و سلامتی بدن شما که باید بدانید.

مزایای طلا برای مراقبت از پوست امروزه محبوب شده است. با این حال، استفاده از طلا در محصولات مراقبت از پوست برای درمان های مختلف پوست بسیار شناخته شده است و از زمان های اولیه ژاپنی ها، رومی ها و مصری ها استفاده می شود. اجازه دهید به مزیت های برتر طلا برای مراقبت از پوست نگاهی بیندازیم.

 

مزایای طلا

 

مزایای طلا برای مراقبت از پوست :

۱٫ چروک ها را کاهش میدهد:

داشتن یک پوست روشن، بدون چروک و لکه ها، خواست هر زن است. طلا می تواند سلول های پایه ای پوست را فعال کند که باعث افزایش کشش پوست می شود. بنابراین چین و چروک ها، خطوط ظریف، لکه ها و علائم روی پوست را کاهش می دهد و باعث می شود جوانتر به نظر برسید.

 

۲٫ سلول های پوست را تحریک می کند:

یون های موجود در طلا به تحریک سلولها، اعصاب و رگهای بدن شما کمک می کنند و منجر به بهبود گردش خون می شوند. این باعث افزایش متابولیسم سلول های پوست  می شود. طلا می تواند به تحریک سلول ها کمک کند تا یک پوست سالم داشته باشد.

 

مزایای طلا

۳٫ می تواند از پیری زودرس پوست پیشگیری کند :

خشکی پوست می تواند منجر به پیری زودرس شود. استفاده از طلا می تواند خشکی پوست را کاهش داده و به افزایش میزان متابولیسم کمک کند. این باعث می شود پوست از پیری زودرس جلوگیری شود.

۴٫ تخریب کلاژن کاهش می یابد:

کلاژن به طور طبیعی در بدن شما تولید می شود که بدن را انعطاف پذیر می کند.  سطح کلاژن در بدن از ۲۵ سالگی شروع به کاهش می کند و این زمانی است که تغییرات روی پوست را متوجه می شوید.مراقبت از پوست با طلا می تواند کاهش میزان کلاژن در سلول های پوست شما را برطرف کند.

 

مزایای طلا

 

۵٫ آلرژی را می توان درمان کرد:

مصری ها معتقد بودند که طلا دارای خواص دارویی است که می تواند در بهبود چند بیماری کمک کند. خواص آنتی اکسیدانی موجود در طلا باعث افزایش گردش خون می شود که منجر به کاهش آکنه و سایر آلرژی های پوستی می شود.

 

۶٫ التهاب را درمان میکند:

گفته می شود که طلا دارای خصوصیات ضد باکتری و ضد التهابی است که به اکسیژن کمک می کند تا برای بازسازی سلول ها وارد پوست شود. به درمان زخم و سایر بیماری های التهابی پوست کمک می کند .

 

مترجم یک دکتر

منبع : stylecraze.com

ارسال شده در تاریخ 8 اکتبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع پوست و مو , زیبایی | 852 بازدید

مزایای طلا برای مراقبت از پوست و سلامتی بدن شما که باید بدانید.
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است