لاغر کردن صورت ؛ چگونه چربی صورت را از بین ببریم

از بین بردن چربی صورت

بسیاری از مردم به دنبال یک چهره زیبا و سالم به طبیعی هستند. به همین دلیل آب کردن چربی صورت بسیار مهم است. با این حال، دریک چهره سالم و چاق ممکن است چربی اضافی ذخیره شود و آن هنگام است که باید راهی برای رفع آن پیدا کرد.

اگر به طور کلی اضافه وزن دارید و نگران وزن خود هستید، باید شروع به کار کنید. چربی صورت شما ممکن است با بقیه چربی بدن شما ناپدید شود.

با این حال، ممکن است برای همه ساده باشد. بسیاری از شما ممکن است سخت زیادی را تحمل کنید و اما چربی اضافی خود را از دست ندهید، به خصوص چربی که در گونه های شما قرار می گیرد و ظاهر پف کرده ای به شما می دهد.

بعضی از افراد فقط دوست دارند که صورتی چاق شدن  داشته باشند. اما این ژنیتیکی است و آرایش بیولوژیک شما فقط مناطق خاصی از بدن را انتخاب کرده و تصمیم میگیرد که این مناطق هدفمند به چربی بیشتری مبتلا شوند.

اما افرادی صورت چاق را دوست ندارند و دنبال راهی برای رفع چربی صورت میباشند. شما می توانید گام هایی برای چهره خود بردارید و آن را شکل مورد نظر خود درآورید.

لاغر کردن صورت ؛ چگونه چربی صورت را از بین ببریم

لاغر کردن صورت ؛ چگونه چربی صورت را از بین ببریم

کارهایی که میتوانید انجام دهید عبارتند از:

 

تمرین رول پنبه

این تمرین یک عنصر رایج از روالهای یوگا است و چربی هایی را که در اطراف گونه ها وجود دارد، هدف قرار می دهد.

این برای کسانی که پیر شدند و تمایل به جذب چربی چهره دارند، موثر است. در چنین افرادی، بافت چهره ای در غیر این صورت سقوط می کند و چهره را نازک و جمع می کند .

این تمرین همچنین گردش خون را به سمت گونه ها گسترش می دهد و آنها را جوان می کند.

بعد از چند روز انجام این تمرین، صورت شما سفت می شود .

انگشت اشاره خود را زیر گونه های خود قرار دهید، نوک انگشتان خود را به صورت عمودی با و به صورت افقی با بینی های خود تنظیم م کنید. انگشتان دست خود را به طور قاطع در جهت حرکت عقربه های ساعت حرکت دهید.برای ۶۰ ثانیه چرخش دهید. هر زمان در روز که میتوانید، این تمرین را انجام دهید. حداقل دو بار در روز انجام دهید.

 

ورزش هوازی پافینگ

این تمرین عضلات را در اطراف لب ها و گونه های شما قرار می دهد، آنها را در اطراف حرکت می دهد و به تدریج چربی آنها را می شکند.  ممکن است کمی طول بکشد تا با این تمرین راحت باشیم، اما هنگامی که به طور منظم انجام شود، یکی از موثر ترین روش های حذف چربی صورت است.

دهانتان را ببندید و لب هایتان را به سمت داخل ببرید.

هوا را به داخل دهانتان بسپارید، بنابراین مناطق زیر و زیر لب شما پف کنید. این موقعیت را برای ۱۰ ثانیه حفظ کنید.

هوا را به سمت پایین چپ خود بچرخانید و موقعیت را برای ۱۰ ثانیه نگه دارید.

هوا را به سمت راست خود بچرخانید و ۱۰ ثانیه دیگر نگه دارید.

تکرار ۱۰ تا ۲۰ بار

این تمرین را حداقل دوبار در روز انجام دهید.

 

ورزش ماهی-صورت

این یک ورزش آسان و فوق العاده است که عضلات صورت را تحریک می کند.

زبان خود را محکم در داخل دهان خود قرار دهید و لب خود را بیرون بکشید . در این مرحله، چهره شما باید مانند چهره یک ماهی ظاهر شود.

این موقعیت را برای ۳۰ ثانیه حفظ کنید، استراحت کنید، تنفس کنید، و ۳۰ ثانیه دیگر تکرار کنید.

تکرار ۱۰ بار در هر جلسه.

این تمرین را حداقل دو بار در روز انجام دهید.

 

ورزش ماهی ضربه

این یک روش معکوس برای تمرین قبل است وعضلات صورت خود در جهت مخالف کار میکند.

با کشیدن گونه های خود به سمت خارج، عضلات صورت را تحریک کنید و به آنها اجازه می دهید که چربی هایی را که در اطراف سیب گونه های شما نشسته اند، بسوزاند.

هوا را به داخل دهان بکشید، هر دو گونه خود را به طرفین فشار دهید.

این موقعیت را برای ۳۰ ثانیه حفظ کنید.

استراحت کنید و دوباره این حرکت را ۳۰ ثانیه دیگر انجام دهید.

تکرار ۱۰ بار در هر جلسه.

این تمرین را چند بار در روز انجام دهید.

 

بیشتر بخوانید :

نوشیدنی های چربی سوز ؛ نوشیدنی خانگی برای کاهش چربی شکم

ارسال شده در تاریخ 23 آوریل 2018 توسط نسرین ولی خانی با موضوع زیبایی | 1,586 بازدید

لاغر کردن صورت ؛ چگونه چربی صورت را از بین ببریم
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است