شخصیت زنان / آشنایی با شخصیت زنان در رابطه زناشویی

بعضی ها می گویند درون یک زن، ناشناخته و کشف نشدنی است. البته یک زن می تواند پُر از راز و تناقضات باشد. اما اگر مرد توجه بیشتری به نیازهای زن داشته باشد و به درستی به او نگاه کن. درون زن دیگر اینقدر پیچیده نخواهد بود. آقایان محترم! باور کنید لازم نیست ذهن خوانی کنید تا بفهمید یک زن چه می خواهد. شناخت شخصیت زنان فقط نیاز به کمی درک و منطق دارد.

 

 شخصیت زنان

 

 

چند نکته برای شناخت شخصیت زنان :

 • زن ها معیارهای مختلفی دارند.
 • آنها به عشق و ارتباط و زیبایی و روابط بها میدهند.
 • مدت زمان مدیدی را صرف حمایت و کمک و پرورش رابطه میکنند.
 • عزت نفس آنها منوط به احساسات و کیفیت روابطشان میباشد.
 • آنها کمال را در سهیم بودن و رابطه داشتن تجربه میکنند.
 • برای زن ها ابراز حالات شخصی و احساساتشان ،مهم است و به عنوان مثال ممکن است.  روزانه چندین بار به اقتضای حال و هوایشان تغییر لباس بدهند.
 • ارتباط با دیگران، برای زن ها حائز اهمیت است.
 • او زمانی میتواند به این تجربه نزدیک شود که آن را با رضایت خود در نیل به هدف، پیروزی در یک مسابقه و حل مشکلش،مقایسه نماید.
 • زن ها به جای اینکه هدف گرا باشند. به روابط گرایش دارند.
 • آنها بیشتر به اظهار لطف و محبت و توجه علاقه مندند .
 • زن ها به شدت درگیر رشد جسمی و روحی خود و تمام آنچه باعث پرورش و بهبود و رشد زندگیشان است، میباشد.
 • قوه درک زن ها خیلی قوی است.
 • آنها این مهارت را با پیش بینی و توجه به نیاز های دیگران در طول قرن ها توسعه داده اند. و از اینکه به احساسات دیگران و نیازهایشان توجه دارند، به خود میبالند.
 • یک زن بی آنکه از او خواسته شود، به یک زن دیگر پیشنهاد کمک و مساعدت میدهد و این نشانه ای از محبت زیاد اوست.
 • و در آخر،چون اثبات شایستگی اغلب آنقدرها برای زنان مهم نیست، پیشنهاد کمک نیز ناخوشایند نمیباشد.

ارسال شده در تاریخ 20 ژوئن 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع روانشناسی , سلامت روان , سلامتی | 1,034 بازدید

شخصیت زنان / آشنایی با شخصیت زنان در رابطه زناشویی
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است