زغال فعال / بهترین استفاده از زغال فعال برای پوست زیبا و موهای زرق و برق دار

زغال فعال یک معجزه زیبایی ارزان است که می تواند به راحتی باعث کاهش آسیب پوستی به پوست شما شود . همچنین به شما کمک کند پوستی با درخشش طبیعی و سالم داشته باشد.

زغال فعال زغال سنگ معمولی است که گرم می شود . از آنجایی که پوست آن جذب نمی شود، می تواند پوست شما را از خاک، چربی پوست و باکتری ها  پاک کند.  زغال چوب فعال ماده ای برجسته در سم زدایی صورت و دیگر درمان های زیبایی است.

 

زغال فعال .

 

روش  استفاده از زغال فعال :

روش ۱: خط چشم خط 

 •  شما می توانید از زغال فعال شده با سایر مواد معمولی استفاده کنید تا خط چشم طبیعی و سیاه خود را بسازید.
 • زغال چوب فعال، روغن نارگیل و ژل آلوئه ورا مخلوط کنید.
 • سپس با کمک یک برس مخصوص از آن به عنوان خط چشم استفاده کنید.
 • عمر مفید این خط چشم خط  ۲ تا ۳ هفته است.
 • برای جلوگیری از آلودگی، هر بار از یک برس تمیز استفاده کنید.

 

روش ۲: ریمل مژه و ابرو

 • زغال فعال همچنین می تواند از ریزش مو جلوگیری کند.
 • زغال چوب فعال، روغن نارگیل و روغن کرچک را مخلوط کنید.
 • ۱ قاشق چای خوری موم پنیر خرد شده را به مخلوط اضافه کنید. همچنین، ⅛ قاشق چای خوری روغن ویتامین E را اضافه کنید.
 •  مواد را در یک دیگ بخار  ذوب کنید.
 • سپس از آن به عنوان ریمل مژه و ابرو استفاده کنید.
 • طول عمر این ریمل مژه و ابرو ۱ تا ۲ ماه است.

 

روش ۳: باز بین برنده بوی بد بدن

 • زغال چوب فعال به طور موثر باکتری ها و سموم  را که بو را به وجود می آورند. جذب می کنند.
 •  زغال چوب فعال، پودر ذرت و نوشابه گازدار را با هم مخلوط کنید.
 • روغن نارگیل را اضافه کنید و مخلوط را به یک اپلیکاتور دئودورانت منتقل کنید.
 • از آن به جای دئودورانت  خود برای از بین بردن بوی بدن استفاده کنید.
 • عمر مفید این چوب دئودورانت ۲ تا ۳ ماه است.

 

 

روش ۴: پاک کننده صورت :

 • با استفاده از زغال چوب فعال می توانید ناخالصی ها و سموم را از پوست خود حذف کنید.
 • زغال چوب فعال و روغن نارگیل را مخلوط کنید.
 • نوشابه و روغنهای رزماری و اسطوخودوس  را به آن اضافه کنید.
 • مواد را به یک بطری انتقال دهید و استفاده کنید.
 • عمر مفید پاک کننده ۶ ماه است.

 

 

روش۵: تقویت کننده رشد مو :

زغال چوب فعال می تواند به افزایش رشد مو کمک کند .

زغال چوب فعال را به شامپو خود اضافه و از آن استفاده کنید.

 

 

 

منبع : www.fabhow.com

مطالب پیشنهادی یک دکتر برای شما :

ماسک سفیده تخم مرغ / مزایای ماسک سفیده تخم مرغ برای پوست و مو

راه های شگفت انگیز برای داشتن پوست و مویی زیبا با سیب

اموزش روش های طبیعی برای زیبایی پوست و مو

ارسال شده در تاریخ 3 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع پوست و مو , زیبایی , سلامتی | 1,034 بازدید

زغال فعال / بهترین استفاده از زغال فعال برای پوست زیبا و موهای زرق و برق دار
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است