رشد ابرو و مژه / روش های جالب برای افزایش رشد ابرو و مژه

راه های زیادی برای رشد ابرو و مژه وجود دارد. مواد طبیعی و خانگی زیادی وجود دارد که در کشورهای مختلف برای افزایش رشد و پرپشت شدن ابرو و مژه به کار می روند. اگر شما هم دارای ابروهای کم‌ پشت هستید و دوست دارید در مدت زمانی کوتاه ابروها و مژه های خود را تقویت کنید ، توصیه ما به شما این است که تا انتهای مقاله را مطالعه بفرمایید.

 

روش های جالب برای افزایش رشد ابرو و مژه :

رشد ابرو و مژه .
۱٫ با استفاده از موچین ها را متوقف کنید.

این اولین درمان خانگی است. یکی از بهترین راه های حفظ ابروها  است، شما فقط می خواهید موها را که خارج از ابروهای شما رشد کرده اند را بیرون بکشید، اما  ممکن است به طور تصادفی موهای اصلی ابروهای خود را بیرون بکشید.۶-۸ هفته طول خواهد کشید تا ابروها رشد کنند، پس صبور باشید.

 

۲٫ حذف سلول های مرده پوست :

حذف سلول های مرده همیشه یک گام بسیار مهم در روند مراقبت از پوست است. سلول های مرده پوست می توانند پوست خشک بر روی ابرو ایجاد کنند. علاوه بر این، آنها می توانند یک لایه سخت پوست ایجاد کنند.

با استفاده از یک اسفنج یا برس نرم به آرامی ابروها را مالش دهید. شما می توانید این کار را هر ۲ روز یکبار انجام دهید تا بهترین نتایج را بدست آورید.

 

۳٫ استفاده از مکمل های غذایی مناسب :

شما نیاز به یک رژیم غذایی مغذی دارید. در اینجا برخی از مواد مغذی مورد نیاز برای تحریک رشد ابرو و مژه را برایتان آورده ایم .

مواد غذایی حاوی ویتامین  B
اسیدهای چرب امگا ۳
پروتئین
فلز روی

۴٫  روغن کرچک :

قبل از رفتن به رختخواب،هر شب چند قطره روغن کرچک را به ابرو و مژه بمالید و صبح بشویید.

 

۵٫ روغن نارگیل :

ترکیبی از روغن نارگیل و آب لیمو ترکیبی کامل برای کمک به رسیدن به هدف شما ایجاد می کند. لطفا هر شب قبل از رفتن به رختخواب این روش را اعمال کنید.

 

۶٫ وازلین :

وازلین و روغن زیتون را مخلوط  کنید. هر شب، با کمک یک سواب آن را به ابرو بمالید.

 

۷٫ پیاز قرمز :

هر شب قبل از رفتن به رختخواب، یک تکه از پیاز را بر روی ابروها بمالید.

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

رشد سریع ابرو / راهکارهای طبیعی برای رشد سریع ابرو

راه های گیاهی پرپشت کردن ابرو چیست؟

پر پشت کردن مژه ها با چند ترکیب خانگی موثر

ارسال شده در تاریخ 8 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع پوست و مو , طب سنتی | 2,232 بازدید

رشد ابرو و مژه / روش های جالب برای افزایش رشد ابرو و مژه
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است