رابطه جنسی / ده نکته مهم برای داشتن اولین رابطه جنسی

مهمترین نکته برای داشتن یک زندگی زناشویی رضایت بخش و در عین حال لذت بخش، هنر برقراری ارتباط با همسر در حین رابطه جنسی است و به همین دلیل قانون گذاشتن برای رابطه جنسی مفهوم صحیحی نیست. زیرا انسان‌ها بسیار با یکدیگر متفاوت بوده و واکنش‌های خاصی نسبت به هر موردی نشان می‌دهند. بنابراین برخی از موارد زیر کلی بوده و می‌تواند تنها به عنوان یک راهنما باشد.

 

نکاتی رابطه جنسی

 

ده نکته مهم برای داشتن اولین رابطه جنسی:

نکته اول : اگرچه هیچ رابطه جنسی صدردصد امن نیست. اما حتما از استفاده از وسایل بهداشتی مانند کاندوم اطمینان حاصل کنید.

نکته دوم :توقع زیادی از اولین رابطه نداشته باشید. هر چه بیشتر با یکدیگر و بدن هم آشنا شوید، س ک. س بهتری خواهید داشت.

نکته سوم : نفسهای عمیق بکشید رابطه جنسی اول معمولا با فشار جسمی و روحی زیادی همراه است. نفسهای عمیق به ریلکس شدن کمک می کند.

نکته چهارم : از عشق بازی غافل نشوید. بوسیدن، نوازش کردن، در آغوش کشیدن و رابطه دهانی نیز بخشی از یک رابطه جنسی کامل محسوب می شوند.

نکته پنجم : قبل از آغاز دخول مطمین شوید. که هر دوبه حد کامل از برانگیختگی رسیده اید. اگر زن کاملا تحریک نشده باشد واژن مرطوب نبوده و رابطه دردآور و شانس پاره شدن کاندوم نیز زیاد است.

نکته ششم :حرف بزنید. اجازه دهید همسرتان از احساسات شما در طول سکس آگاه شود.

نکته هفتم : تصور نکنید او حرفه ای است. اوممکن است اطلاعات خود را فقط از فیلمها یا دوستانش به دست آورده باشد. و حتی اگر قبلا هم تجربه ای داشته باشد. فراموش نکنید، هر رابطه جنسی یک تجربه منحصر به فرد است.

نکته هشتم : منتظر ارگاسم نباشید. اگرچه می تواند بسیار لذت بخش باشد، اما اکثر زنان در اولین رابطه خود ارگاسم را تجربه نمی کنند. ارگاسم نیاز به راحتی و شناخت دو طرف دارد و این زمان لازم دارد.

نکته نهم :  به ارگاسم تظاهر نکنید. با این کار هم به خودتان و هم به پارتنرتان آسیب می زنید.

نکته دهم : از مشکلات رایج در اولین رابطه انزال سریع یا عدم نعوذ در مردان است. سخت نگیرید و موضوع را بزرگ نکنید.

ارسال شده در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۷ توسط نرجس ردایی با موضوع بارداری , روانشناسی , زنان و زایمان , سلامتی | 117 بازدید

رابطه جنسی / ده نکته مهم برای داشتن اولین رابطه جنسی
5 از 100 رای

.. درباره ی یک دکتر ..

دغدغه سلامت،طول عمر،تغذیه،زیبایی و... در دنیای امروز نقشی مهم در زندگی افراد به خصوص ایرانیان دارد. گروه یک دکتر با تکیه بر دانش روز سعی در آگاه سازی و ارائه روشهای به روز در ارتقاء سطح سلامت هموطنان خواهد داشت تا بتواند سهم کوچکی در تحقق زندگی بهتر و سالمتر در زندگی مردمان این سرزمین داشته باشد.

.. ابر برچسب ها ..

آجیل برای پوست آسم در کودکان آسپرین برای بارداری آلرژی پوست احتباس آب در دوارن بارداری اختلالات جنسی استرس استرس در قاعدگی اضافه وزن در دوران بارداری اعتیاد به دارو افتادگی پوست افتادگی پوست صورت افزایش رشد مو انواع دیابت اهمیت مشاوره جنسی در دوران بارداری اکلامپسی بارداری بارداری بارداری خارج از رحم بهداشت کودکان بیماری بیماری جنسی بیماری قلبی بیماری قلبی و عروقی بیماری پوستی بیماری چشم تداخل دارویی تغذیه در بارداری جلوگیری از ریزش مو خطر کمبود ویتامین ها خواص دارویی دارو داروها درمان بی میلی جنسی درمان دیابت درمان دیابت نوع دوم درمان سردرد درمان سریع خلط گلو در کودکان دیابت دیابت بارداری دیابت در دوران بارداری راه های کاهش درد قاعدگی رژیم غذایی ریزش مو زمان مصرف ویتامین ها سردرد سردرد شدید سرطان علائم بیماری دیابت علائم کمبود ویتامین عوارض دیابت معرفی دارو میگرن و سردرد ویتامین پوست پوست و مو پیشگیری از دیابت چای گیاهی رژیمی چرخه ی قاعدگی کاهش وزن گیاهان دارویی

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است