برخی از آمار های شگفت انگیز در مورد رابطه جنسی دهانی که شما نمی دانید

رابطه جنسی دهانی می تواند بسیار لذت بخش و جذاب باشد. بسیاری از مردم در سراسر جهان رابطه جنسی دهانی را تجربه میکنند . بسیاری از مردم از رابطه دهانی لذت می برند اما به سختی در مورد آن صحبت می کنند. در اینجا برخی از حقایق شگفت انگیز در مورد رابطه دهانی است که شما مطمئنا نمی دانید.

 

Oral sexرابطه جنسی دهانی

 

 

حقایق شگفت انگیز در مورد رابطه جنسی دهانی :

۱٫ رابطه جنسی دهانی یک اقدام ایمن است .  با حفظ ایمنی بالا و بهداشت دهان و دندان می توانید قطعا از ابتلا به عفونت جلوگیری کنید.

 

۲٫ افراد مبتلا به زخم در دهان ممکن است خود را در معرض خطر قرار دهند. زخم باز منبع آزاد برای انتقال عفونت به طور مستقیم به خون است. این عفونت ها نیز می توانند اجتناب ناپذیر باشند. بنابراین در حین انجام این مرحله اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید.

 

۳. اکثر زنان از رابطه دهانی لذت می برند. همچنین گفته شده است که گاهی اوقات آنها باید سطح هیجان خود را در مقابل شریک خود تقلید کنند تا لذت کامل آنها را فراهم کند. همچنین مایع منتشر شده توسط زنان خطرناک تر از مردان است. بنابراین اگر قبل از رابطه جنسی دهانی  از او بخواهید با برخی از پاک کننده های ضد عفونی کننده، مناطق تناسلی خود را بشوید.

 

رابطه جنسی دهانی

 

رابطه جنسی دهانی یک انتخاب کاملا شخصی است. برای داشتن ارگاسم، بیشتر به رابطه جنسی دهانی وجود دارد.

 

۴. در بسیاری از موارد، رابطه جنسی دهانی باعث سرطان می شود. این ممکن است به نظر بسیار تکان دهنده باشد اما اتفاق می افتد. یک نام بسیار تهدید کننده ویروس به عنوان HPV به داخل دهان از بدن آلوده منتشر شده است که بیشتر باعث ایجاد سلول های سرطانی می شود. این سلول ها در سرعت بسیار زیاد گسترش می یابند.

 

۵. سیمن از اسید سیتریک، آب، پروتئین و همچنین روی ساخته شده است. تمام عناصر به مقدار زیادی در بدن مورد نیاز است. زنان در معرض مایع منی می توانند برای سلامتی خود موفق باشند.

 

۶.  فردی که از شریک زندگی خود رضایت دارد بیشتر احتمال دارد که از فعالیت جنسی لذت ببرد. تا زمانی که شما و شریک زندگیتان بهداشت مناسب را رعایت کنید، هیچ آسیبی در داشتن رابطه جنسی دهانی وجود ندارد. انواع مختلفی از دهانشویه، تمیز کننده های ضد عفونی وجود دارد که باید در طول عمل جنسی دهان و دندان استفاده شود.

 

 

 

منبع : /m.dailyhunt.in/

 

 

ارسال شده در تاریخ 25 اکتبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع درمان , مسائل جنسی | 1,699 بازدید

برخی از آمار های شگفت انگیز در مورد رابطه جنسی دهانی که شما نمی دانید
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است