بهترین غذا برای رابطه جنسی / ارتباط غذاها را با رابطه جنسی بهتر بدانید.

انسانها راه هایی برای بهبود تجربه جنسی خود را برای هزاران سال جستجو کرده اند، از جمله تلاش برای کشف بهترین غذا برای رابطه جنسی .
دانشمندان انواع مختلفی از غذاها را با رابطه جنسی بهتر مرتبط کرده اند. در این مقاله، در مورد غذاهای مصرفی برای افزایش میل جنسی، بهبود استقامت و افزایش زندگی جنسی خود یاد خواهید گرفت.

 

بهترین غذا برای رابطه جنسی و

 

غذا برای گردش خون :

رژیم عذایی سالم می تواند سلامت جنسی را بهبود بخشد.
نگه داشتن سیستم گردش خون در شرایط مناسب برای سلامت جنسی ضروری است. گردش خون بهتر می تواند منجر به بهبود پاسخ جنسی در مردان و زنان شود. این امر به خصوص برای پاسخ نعوظ درست است. سلامت قلب نیز برای استقامت حیاتی است.

به عبارت دیگر، اگر برای قلب مناسب باشد، برای زندگی جنسی یک فرد مناسب است.

انجمن قلب آمریکا توصیه یک رژیم غذایی که شامل:

 • طیف گسترده ای از میوه ها و سبزیجات
  دانه های کامل و مقدار زیادی فیبر
  روغن های بهداشتی مانند روغن زیتون و روغن آفتابگردان
  غذاهای دریایی، آجیل و حبوبات

تحقیقات نشان می دهد که بعد از این رژیم غذایی قلب می تواند جنبه های خاصی از سلامت جنسی را بهبود بخشد.

بسیاری از غذاها در یک رژیم غذایی سالم مانند آوکادو، مارچوبه، آجیل، غذاهای دریایی و میوه، دارای ارتباطات با جنس بهتر در هر دو پزشکی سنتی و تحقیقات علمی هستند.

 

بهترین غذا برای رابطه جنسی :

صدف ها در میان معروف ترین داروها در تاریخ هستند. اثرات آنها ممکن است به علت محتوای روی آنها باشد.

روی یک ماده معدنی است که برای بسیاری از توابع حیاتی مانند متابولیسم سلولی، استقامت و تنظیم سطح تستوسترون نیاز است. تستوسترون مهم ترین هورمون جنسی مرد است.

یک مطالعه قدیمی نشان داد که روی ممکن است برای درمان ED در افراد مبتلا به بیماری مزمن کلیه مفید باشد.

بعضی از نمونه های دیگر مواد غذایی حاوی روی عبارتند از:

 • خرچنگ
  گوشت قرمز
  غلات صبحانه غنی شده

 

 

غذاهایی برای کمک به حفظ نعوظ :

هنگامی که یک فرد دچار ناتوانی در نعوظ می شود، پزشکان به آن به عنوان ED می گویند.

درک عوامل فیزیکی، روانی و عاطفی که به ED کمک می کنند، می توانند به مردم در انتخاب بهترین غذا برای رابطه جنسی کمک کند .

رفع علت زمینه ای بهترین راه برای درمان ED است. اما چیز دیگری که مردم می توانند انجام دهند این است که میوه بیشتری بخورند.

محتوای فلانویید بسیاری از میوه ها ممکن است مسئول این پیشرفت باشد.

غذاهای غنی از فلاونوئیدها عبارتند از :

 • انواع توت ها
  میوه های خانواده مرکبات
  انگور
  سیب
  فلفل تند
  محصولات کاکائو
  شراب قرمز
  چای (سبز، سفید و سیاه)

تحقیقات در یک مدل حیوانی نیز نشان داده است که هندوانه ممکن است در برابر ED موثر باشد.

همچنین، اکسید نیتریک ممکن است برای جلوگیری از ED با افزایش جریان خون مفید باشد.

چغندر همچنین حاوی نیترات است که به اکسید نیتریک تبدیل می شود و ممکن است برای جریان خون سودمند باشد.

 

 

منبع : medicalnewstoday.com

مطالب پیشنهادی یک دکتر برای شما :

رابطه جنسی / ۷ مکان برای لمس یک زن که او را دیوانه ی شما میکند.

رابطه جنسی سالمندان ، نکاتی برای افراد مسن

شناخت ما از رابطه جنسی

 

ارسال شده در تاریخ 4 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع مسائل جنسی | 817 بازدید

بهترین غذا برای رابطه جنسی / ارتباط غذاها را با رابطه جنسی بهتر بدانید.
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است