بزرگ کردن سینه / روش های طبیعی برای افزایش سایز پستان

برای زنان، سینه های بزرگ نه تنها نماد زنانه بودن زن را ، بلکه بالا بردن اعتماد به نفس او را نیز به همراه دارد.  در واقع، افزایش اندازه سینه به این معنا نیست که شما به دنبال جراحی بروید. راه های ساده تر و طبیعی تر برای بزرگ کردن سینه وجود دارد. در اینجا به شما روش های بسیار عالی بزرگ کردن سینه در خانه را به شما آموزش می دهیم.

 

بزرگ کردن سینه .

گیاهان برای بزرگ کردن سینه  :

عدس قرمز :

 • ۴ قاشق غذاخوری عدس قرمز را در آب بریزید و آن را به مدت یک شب نگه دارید.
 • صبح روز بعد عدس خیس شده را آسیاب کنید.
 • آن را روی سینه ها بگذارید و ۳۰ دقیقه صبر کنید سپس بشویید.
 • این کار را  روزانه برای تسریع اندازه سینه و سفتی تکرار کنید.

 آب  پیاز :

 • یک مقدار مناسب از پیاز را که به اندازه کافی  سینه شما را پوشش دهد تهیه کنید.
 • شب آب پیاز را به اطراف سینه بمالید.
 • صبح آن را با آب بشویید.

 

تربچه :

بر اساس مطالعات بسیاری، تربچه باعث بزرگ شدن  طبیعی پستان می شود.  دارای خواص قوی رطوبت است که می تواند جریان خون را به بافت های پستان و دیگر بافت های محلی بهبود می بخشد و رشد پستان را به طور سریع و موثر افزایش می دهد.

 

گل شبدر :

 • ۱-۳ قاشق چای خوری گل های خشک را در یک فنجان آب گرم بریزید.
 • هر روز آن را بنوشید.

 

شیرین بیان :

 • مصرف آب شیرین بیان دو بار در هفته سبب رشد پستان می شود.

 

سویا :

 • سویا دارای مقدار زیادی از ایزو فلانون است که شبیه هورمون استروژن است.
 • همچنین غنی از پروتئین است که برای کل بدن ضروری است، مخصوصا برای قفسه سینه.
 • مصرف منظم سویا باعث افزایش سایز سینه می شود.

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

سینه های کوچک/چگونه لباس بپوشیم تا سینه ها را کوچکتر نشان دهیم؟

عادات مثبت و منفی موثر بر افتادگی سینه خانم ها

ارسال شده در تاریخ 28 جولای 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع زنان و زایمان , زیبایی , سلامتی , طب سنتی | 1,398 بازدید

بزرگ کردن سینه / روش های طبیعی برای افزایش سایز پستان
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است