اندازه طبیعی آلت تناسلی در مردان چقدر است ؟ حقایقی در مورد اندازه آلت تناسلی

بسیاری از محققان علمی سعی کرده اند به این پرسش ( اندازه طبیعی آلت تناسلی در مردان ) پاسخ دهند که مردان و زنان – در سراسر جهان می خواهند اطلاعات واضح و روشنی درباره این موضوع داشته باشد.

ما شما را با واقعیات مربوط به تمام مطالعات علمی انجام شده در مورد  اندازه طبیعی آلت تناسلی آشنا می کنیم. تا شما در مورد اندازه آلت خود و یا آلت تناسلی شریک زندگی تان مطمئن باشید.

اندازه طبیعی آلت تناسلی

 

یافته های منتشر شده اغلب با اطلاعات زمینه ای در مورد نگرانی های گسترده مردان درباره اینکه آیا آلت تناسلی آنها به اندازه کافی بزرگ است یا نه، و اگر شرکای جنسی راضی باشند، معرفی می شود. پس حقیقت چیست؟

 

حقایق سریع در مورد  اندازه طبیعی آلت تناسلی :

در اینجا برخی از نکات کلیدی در مورد اندازه آلت تناسلی را  یرای شما بیان می کنیم.

 • در حالی که ۸۵ درصد از زنان ممکن است از اندازه و نسبت آلت تناسلی شریک زندگی خود راضی باشند، مردان نسبت به اندازه آلت خود مشکوک هستند.
  حدود ۴۵ درصد مردان معتقدند که آلت تناسلی کوچک دارند.
  در طول مطالعات، طول ماندگاری از ۷ تا ۱۰ سانتیمتر (۲٫۸ تا ۳٫۹ اینچ) است.
  محدوده فلکسی یا متوسط ​​محدوده بین ۹ تا ۱۰ سانتیمتر (۳٫۵ تا ۳٫۹ اینچ) است.
  طول راست به طور متوسط ​​۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر (۴٫۷ تا ۶٫۳ اینچ) است.
  دور راست حدود ۱۲ سانتیمتر (۴٫۷ اینچ) است.

 

 اندازه طبیعی آلت تناسلی مردانه چند است؟

در مجله مطالعات ارولوژی ، محققان در میان گروهی از ۸۰ مرد یافتند:

اندازه آلت تناسلی به طور متوسط ۸٫ ۸ سانتیمتر (۳٫۵ اینچ)  است.
اندازه آلت تناسلی به طور متوسط ​​۱۲٫۹ سانتی متر (۵٫۱ اینچ)  می شود.

مطالعات بسیاری در مورد اندازه آلت تناسلی به طور متوسط ​​انجام شده است.

این مطالعه همچنین نشان داد که اندازه آلت تناسلی مردان مستقیما با قد او ارتباطی ندارد.

این به این معنی است که آلت تناسلی مردان، طول های مختلفی دارد، در حالی که فلاشینید ممکن است دارای آلت تناسلی مستطیلی مشابه باشد. همچنین بین سن مردان و اندازه آلت تناسلی آنها ارتباطی وجود ندارد.

تحقیق برای تعیین اندازه آلت تناسلی به طور متوسط شامل یک مطالعه منتشر شده در ژانویه سال ۲۰۱۴ است که بیش از ۱۶۰۰ مرد آمریکایی را مورد بررسی قرار داده است، اگر چه اندازه گیری های فیزیکی مستقل انجام نمی شود.

 

در این مطالعه اندازه طبیعی آلت تناسلی به طور متوسط ​​به شرح زیر است:

اندازه متوسط ​​برای یک آلت تناسلی مردانه ۱۴٫۲ سانتی متر (۵٫۶ اینچ)
محدوده متوسط ​​آلت تناسلی راست ۱۲٫۲ سانتی متر (۴٫۸ اینچ) است.

چندین مطالعه مختلف نشان می دهد که اندازه آلت تناسلی به طور متوسط ​​بین ۵/۱ و ۵/۶ اینچ است.

 

اندازه آلت تناسلی – به نظر می رسد زنان نسبت به مردان کمتر به آن توجه داشته باشند.

به نظر می رسد نگرانی های مرد در مورد اینکه آیا اندازه آلت تناسلی به خواسته های زنان بستگی دارد یا خیر، به طور گسترده ای نامناسب است .

و نگرانی ناعادلانه در مورد ناکافی بودن این واقعیت است که مشاهده مردانه از آلت تناسلی او به طور خودکار باعث می شود آن را کوچک تر نسبت به شخص دیگری ببیند.

از بالا نگاه کردن به آلت تناسلی  آن را کوچکتر، نشان می دهد.

بنابراین، دیدن یک آلت تناسلی مرد از این دیدگاه و احتمالا با مقایسه با سایر اعضای مردانه از یک دیدگاه دیگر، ممکن است ایده های کاذب اندازه آلت تناسلی را تقویت کند. اما آیا زنان دارای ادراک قابل اعتمادتری هستند؟

یک مطالعه که در مجله بریتیش پورنوگرافی بین المللی منتشر شده است، در حالی که اکثریت زنان (حدود ۸۵ درصد ) با اندازه و نسبت آلت تناسلی شریکشان راضی بودند، مردان کمتر از خودشان مطمئن بودند.

تقریبا نیمی از مردان در این مطالعه (۴۵ درصد) معتقد بودند که آلت تناسلی کوچک دارند، اما محققان گزارش دادند اندازه کوچک آلت تناسلی واقعا نادر است.

مطالعه ۵۰ زن دانشجوی دوره کارشناسی جنسی نشان داد که برای اکثریت عرض ابعاد برای رضایت جنسی بیشتر از طول آلت تناسلی مهم است.

 

 

منبع : medicalnewstoday.com

مطالب پیشنهادی یک دکتر برای شما :

کجی آلت تناسلی یا بیماری پیرونی چیست ؟ علایم و درمان

بزرگ کردن آلت تناسلی

روش های طبیعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

 

ارسال شده در تاریخ 4 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع مسائل جنسی | 1,154 بازدید

اندازه طبیعی آلت تناسلی در مردان چقدر است ؟ حقایقی در مورد اندازه آلت تناسلی
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است