افزایش تستوسترون به روش طبیعی با مصرف روزانه این مواد غذایی.

آیا اغلب از ضعف عضلانی رنج می برید؟احساس افسردگی می کنید؟ آیا میل جنسی شما کاهش می یابد؟  شما باید این را جدی بگیرید – سطح تستوسترون شما ممکن است کمتر از حد نرمال باشد. در این مطلب با راه های  افزایش تستوسترون همراه ما باشید.

 

 افزایش تستوسترون .

 

اگر چه تستوسترون یک هورمون جنسی مردانه است، اما در بدن زنان نیز وجود دارد.

 

غذاهایی که باعث افزایش تستوسترون میشوند :

۱٫ ماهی تن و ماهی قزل آلا :

این ماهی غنی از ویتامین D است، که یکی از مواد مغذی مرتبط با تولید تستوسترون می باشد. شما می توانید یک بسته از کنسرو ماهی یا ماهی قزل آلا را در غذای روزانه خود قرار دهید.

 

۲٫ زرده تخم مرغ :

زرده تخم مرغ غنی از ویتامین D می باشد که می تواند سطح تستوسترون را افزایش دهد.اگر شما در حال حاضر دارای کلسترول بالا هستید، می توانید سایر گزینه ها (مانند ماهی) را مصرف کنید. هر زرده تخم مرغ را در وعده صبحانه خود قرار دهید.

 

۴٫ میگو :

میگو یکی دیگر از غذاهای دریایی با ویتامین D بالا است که پیوند قوی با افزایش تستوسترون دارد.شما  می توانید میگو را به سوپ سبزیجات خود اضافه و میل کنید.

 

۵٫ گوشت گاو :

گوشت گاو منبع دیگری از ویتامین D است که باعث افزایش تستوسترون می شود. گوشت  غنی از پروتئین است،

 

۶٫ غلات غنی شده :

مصرف غلات غنی شده با ویتامین D نیز یک راه خوب برای افزایش سطح تستوسترون است. غلات حاوی سایر مواد مغذی سالم نیز هستند . غلات را در بخشی از صبحانه خود مصرف کنید.

 

۷٫ لوبیا :

لوبیا حاوی همه منابع عالی ویتامین D و روی می باشد. که دو ماده ضروری برای افزایش سطح مطلوب تستوسترون می باشد.

 

۸٫ انار :

تحقیقات نشان می دهد که انار ممکن است به زنان کمک کند تا سطح تستوسترون خود را بهبود بخشند.  شما می توانید آب انار را در صبحانه خود میل کنید.

 

۹٫ سیر :

مطالعات نشان داده است که سیر می تواند سطح تستوسترون را در مردان افزایش دهد. این ویژگی را می توان به دی آلیل دی سولفید، یک ترکیب حاوی گوگرد در سیر  نسبت داد.  مصرف یک قاچ سیر در روز می تواند مفید باشد.

 

۱۰٫ روغن زیتون :

روغن زیتون حاوی چربی های سالم است .که ممکن است سطح تستوسترون را افزایش دهد. روغن زیتون  را روی سالاد  یا سایر غذاهای میان وعده خود بریزید و میل کنید.

 

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

مکمل های تستوسترون / مکمل افزایش سطح تستوسترون

تستوسترون / قرص و آمپول تستوسترون و موارد مصرف آن

 

منبع : www.stylecraze.com

ارسال شده در تاریخ 17 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع سلامتی , طب سنتی , مسائل جنسی | 934 بازدید

افزایش تستوسترون به روش طبیعی با مصرف روزانه این مواد غذایی.
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است