اشتباه زنان هنگام معاشقه |زمان رابطه جنسی چه کاری نباید انجام داد

۷ اشتباه زنان هنگام معاشقه . در این متن به هفت مورد از متداولترین اشتباهات جنسی خانم‌ها ( اشتباه زنان هنگام معاشقه ) اشاره می‌کنیم . اشتباهات متداول حین رابطه جنسی با همسر میتواند تاثیر زیادی در کیفیت نزدیکی داشته باشد.

 

اشتباه زنان هنگام معاشقه .

 

زنان هنگام رابطه ی جنسی چه کارهایی نباید انجام دهند؟

۱/ خاموش کردن چراغ ها از  اشتباه زنان هنگام معاشقه  :

بی شک دلیلی وجود دارد که مردان بسیار تمایل دارند مسابقات فوتبال را با کیفیت عالی تماشا کنند. به گفته دکتر گریر , مردان موجودات بسیار بصری میباشند اگر هنگام رابطه ی جنسی , اصرار بر این داشته باشید که محیط تاریک باشد , این احساس در مرد به وجود می آید که شما بیشتر به ظاهرتان توجه میکنید نه احساسی که وی در شما به وجود می آورد. اگر شما دوست ندارید اتاق خواب هنگام معاشقه روشنایی داشته باشد , میتوانید چند شمع روشن کنید.

 

۲/ چنگ اندازی:

چنگ اندازی علاوه بر ایجاد زخم , برای مردان بسبار دردناک میباشد. به جای چنگ زدن , نوک انگشتتان را فشار دهید و تمام بدن همسرتان را لمس کنید.

 

۳/ تظاهر به ارگاسم:

زنان به آسانی به اوج لذت جنسی نمیرسند. به طور میانگین , ۲۰دقیقه زمان لازم است تا زنان به ارگاسم برسند. بسیاری از زنان گمان میکنند مجبورند برای ثابت کردن مردانگی همسرشان , ارضا شوند. اما مردان به راحتی این تظاهر به ارگاسم را تشخیص میدهند و اگر مردان احساس کنند هنگام رابطه ی جنسی در مورد لذت جنسی که در شما به وجود آمده , به آنها دروغ میگویید , در ارزش های وجودی خود دچار تردید میشوند.

 

۴/ نقش یک دوشیزه ی ضعیف و شکننده را بازی کردن:

بسیاری از زنان فکر میکنند که اگر نقش بازی کنند , مردان شیفته ی آنها میشوند. اما توجه داشته باشید اگر شما در این کار زیاده روی کنید , در ذهن شوهرتان فردی ضعیف , جلوه داده میشوید و هیچ مردی تمایل ندارد پرستار یک زن کودک صفت باشد.

 

۵/ رئیس بودن هنگام معاشقه:

بین جسور بودن و کنترل همه جانبه ی رابطه ی جنسی تفاوت وجود دارد. هیچگاه کاری نکنید که همسرتان هنگام رابطه ی جنسی احساس بی کفایتی کند , مدام باید و نباید ها را به او گوشزد نکنید. به جای اینکه هنگام رابطه ی جنسی , نقش یک رئیس را بازی کنید , میتوانید هنگام رابطه ی جنسی به او بگویید که دفعات قبلی بخشی از بدنتان لذت زیادی را تجربه کرده است. به مردان اجازه دهید با راهنمایی شما نواحی لذت بخش بدنتان را کشف کنند.

 

۶/ وقت بخصوصی برای رابطه ی جنسی در نظر گرفتن:

اگر برای معاشقه , زمان خاصی را در نظر بگیرید , فشار زیادی به همسرتان وارد میشود. سعی کنید از جملاتی که باعث میشود شوهرتان زمان رابطه ی جنسی را پیش بینی کند , استفاده نکنید.
جملاتی مانند «بعد از کلاس شنا مال تو هستم» یا «ساعت۴ در اتاق خواب منتظرت هستم» جملاتی میباشند که نباید برای رابطه ی جنسی از آنها استفاده کنید.

 

۷/ آرایش زیاد:

مردان زنان پاکیزه را میپسندند. مواظب باشید در استفاده از لوازم آرایشی دچار افراط نشوید , زیرا در این صورت در ذهن همسرتان زیر خروارها آرایش پنهان شده اید. دقت داشته باشید مردان بیشتر نوع طبیعی را ترجیح میدهند.

ارسال شده در تاریخ 16 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع روانشناسی , مسائل جنسی | 3,581 بازدید

اشتباه زنان هنگام معاشقه |زمان رابطه جنسی چه کاری نباید انجام داد
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است