از دست دادن وزن / ۳ راه موثر استفاده از پیاز برای از دست دادن وزن

پیاز در ارتقاء از دست دادن وزن بسیار موثر است.زیرا حاوی کورستین، فلاونوئید هست که از تجمع چربی جلوگیری می کند و همچنین سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. بنابراین، اگر شما جدی در مورد از دست دادن وزن فکر می کنید ،از پیاز در رژیم غذایی روزانه خود استفاده کنید . اما شما باید بدانید که چگونه از آن برای از دست دادن وزن استفاده کنید. در این مقاله، بهترین روش برای کاهش وزن، با استفاده از پیاز را یاد خواهید گرفت.

 

از دست دادن وزن .

۳  روش برای استفاده از پیاز برای از دست دادن وزن :

۱٫ آب میوه  پیاز :

نوشیدن آب پیاز بهترین راه برای از دست دادن وزن است. سرخ کردن آن می تواند مواد مغذی را از بین ببرد و به همین دلیل برای به دست آوردن تمام مزایای سلامت پیاز، آب میوه پیاز را بنوشید.

  • پوست پیاز را بردارید و آن را برش دهید.
    یک لیوان آب را به آن اضافه کنید و بگذارید تا به جوش آید.
    پس از ۴ دقیقه، آن را از روی شعله بردارید.
    خوب مخلوط کنید و دو فنجان آب دیگر به آن اضافه کنید.
    پوره پیاز را در یک لیوان بریزید و آن را بنوشید.

 

۲٫ سوپ پیاز :

سوپ ها باور نکردنی هستند وقتی که به کاهش وزن کمک می کنند.  شما می توانید سوپ را برای ناهار یا شام میل کنید.

 

۳٫ پیاز خام :

اگر پیاز جوشانده شود می تواند بسیار سالم باشد، اما پیاز خام بهترین گزینه است. فیبرهای غذایی در پیاز خام وجود دارد. بنابراین، شما قادر خواهید بود بهترین مواد مغذی موجود در پیاز را به دست آورید که به شما کمک می کند وزن خود را به طور موثر کاهش دهید.

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

ترفندهای کاهش وزن | آشنایی با ۱۱ استراژدی کاهش وزن

کرم کاهش وزن / درمان خانگی برای کاهش وزن

سریع ترین راه کاهش وزن ، راه های ایمن و سریع کاهش وزن

 

 

 

 

ارسال شده در تاریخ 24 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تغذیه , تناسب اندام | 936 بازدید

از دست دادن وزن / ۳ راه موثر استفاده از پیاز برای از دست دادن وزن
5 از 100 رای

مطالب مرتبط

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است