اختلال جنسی چیست ؟ درمان اختلال جنسی با استفاده از ویتامین E

اختلال جنسی یکی از شایعترین مشکلات فیزیولوژیکی در مردان است. اختلال جنسی می تواند از انواع مختلفی از جمله اختلال عملکرد نعوظ، میل جنسی ضعیف، تعداد اسپرم کم و غیره باشد.

مردانی که دچار اختلال جنسی هستند دارای اعتماد به نفس پایین هستند و افسرده میشوند. این امر نه تنها بر زندگی شخصی شما اثر میگذارد، بلکه در زندگی حرفه ای شما نیز تاثیر می گذارد و اغلب منجر به بی ثباتی زناشویی و جدایی می شود.

با این حال، داروهای مناسب برای درمان اختلال جنسی وجود دارد و مهمترین چیز داشتن یک تفکر مثبت برای مقابله با مشکل اختلال عملکرد جنسی بدون از دست دادن اعتماد به نفس است.

در مقاله زیر ما در مورد چگونگی تاثیر ویتامین E در خلاص شدن از مشکلات جنسی بحث می کنیم  .

 

اختلال جنسی

 

ویتامین E و اختلال جنسی :

افزایش میل جنسی شما :

میل جنسی مرد بستگی به سطوح هورمون تستوسترون بدن دارد. تستوسترون مسئول درایو جنسی مرد است این سطح انرژی جنسی و علاقه به یک مرد را تعیین می کند. اگر سطح تستوسترون از بین برود، پس از آن منجر به عدم میل جنسی در یک مرد می شود و همچنین بر عملکرد وی در اتاق خواب تاثیر می گذارد.

ویتامین E باعث افزایش سطح تستوسترون در یک مرد می شود. در نظر گرفتن مقدار مناسب ویتامین E در رژیم غذایی منظم، به شما کمک می کند تا اختلال جنسی خود را بدون هیچ گونه درمان هورمونی رفع کنید.

 

افزایش تعداد اسپرم :

تعداد اسپرم به تعداد اسپرم های زنده و فعال در هر میلی متر مایع منی تولید شده توسط یک انسان اشاره دارد. در شرایط عادی، یک میلی متر اسپرم تولید شده در انسان باید حداقل ۲۰ میلیون اسپرم داشته باشد.

هر چیزی که کمتر از آن است به عنوان شرایط غیر طبیعی پزشکی در نظر گرفته شده و به عنوان تعداد کم اسپرم شناخته میشود . تعداد اسپرم کم اغلب منجر به ناباروری مردان میشود.

شمارش اسپرم پایین ممکن است به علت عفونت های خاص، عدم تعادل هورمونی و یا زوال ژنتیکی رخ دهد. به طور پزشکی کشف شده است که مصرف ویتامین E در مقدار مناسب نه تنها به افزایش تعداد اسپرم در انزال مردان کمک می کند، بلکه باعث افزایش کیفیت اسپرم های تولید شده نیز می شود.

ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان شناخته شده است که در مقابله با اثرات رادیکال های آزاد که با فرآیند تولید اسپرم تداوی می کند و میزان اسپرم شما را افزایش می دهد، کمک می کند. همچنین باعث افزایش حرکت اسپرم های تولید شده به وسیله آنها می شود و باعث می شود فاصله آنها افزایش یابد و تخمک را بارور کند.

 

اختلال جنسی

 

اختلال نعوظ :

ویتامین E به کاهش اثرات رادیکال های آزاد در بدن کمک می کند و بافت و عضلات آسیب دیده را تعمیر می کند. ساختن ارگان جنسی مردانه می تواند با تزریق دوز مناسب ویتامین E بهبود یابد، زیرا جریان خون در پنیس را بهبود می بخشد و بافت های آسیب دیده و ضعیف ارگان را ترمیم می کند.

 

رژیم غذایی :

رژیم غذایی باید مقدار کافی ویتامین E خود را برای حل مشکلات مربوط به اختلال عملکرد جنسی داشته باشد. مصرف ویتامین E مواد غذایی غنی مانند سبزیجات  کلم، گوجه فرنگی، سیب زمینی، کلم بروکلی،پاپایا، تمشک، آجیل، دانه ها و روغن های گیاهی به حل اختلال جنسی کمک می کند. مکمل های ویتامین E همچنین می توانند با مشورت پزشک شما برای دستیابی به نتایج مورد نظر استفاده شود.

 

مترجم یک دکتر

منبع : natural-homeremedies.com

 

 

ارسال شده در تاریخ 12 اکتبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع درمان , سلامتی , مسائل جنسی | 806 بازدید

اختلال جنسی چیست ؟ درمان اختلال جنسی با استفاده از ویتامین E
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است