آمیزش جنسی / آموزش طرز صحیح آمیزش جنسی و لذت بردن از آن

وقتی تصمیم به آمیزش جنسی گرفتید،سعی کنید که هر دو نفر با رغبت و میل و در آرامش خاطر، همبستر شوید.

 

آموزش آمیزش جنسی

 

یکی از راحت ترین وضعیت ها برای آمیزش  جنسی این است که:

۱- زن به پشت بخوابد یعنی کمرش روی زمین و صورتش رو به بالا باشد

۲- پاهای خود را در همین حالت از زانو تا کند و کف پاها روی زمین قرار بگیرد.

۳- زانوها را از هم دور کند (جا برای مرد باز کند).

۴- مرد روی زن قرار بگیرد(اما سعی کند که فشارش را تماما روی بدن زن قرار ندهد)

۵- به آرامی و همراه با نوازش بدن، آلت خود را داخل کند.

۶- درهمین حال ازمالیدن پستان های زن و بوسیدن و لمس کردن بدن و نوازش اوغفلت نکند.

۷- گاهی ممکن است لازم باشد که مرد قبل از داخل کردن آلت ،کمی زیر ران های زن را با دست خود بالا بیاورد.

درچنین وضعیتی آلت مرد که در حالت نعوظ رو به بالاست، بامجرای زن هماهنگی خواهد داشت.

 

اگر انزال صورت گرفت ( منی خارج شد)، مرد فورا کار را پایان یافته نداند:

بلکه با ادامه این حالت و نوازش زن بگذارد او هم به نقطه اوج لذت برسد. این که مکرر روی آماده کردن زن قبل از آمیزش اصرار کرده ایم، نفع دو جانبه دارد. هم زن به لذت می رسد و هم هنگام داخل شدن آلت، به علت مرطوب شدن مجرای زن، عمل داخل شدن راحت تر انجام می شود.یکی از راه های آماده کردن زن مالیدن پستان ها و تاجک از روی شفه ها است

اگر مرد در تامین رضایت زن کوشش نکند، ممکن است آمیزش برای زن بدون لذت باشد و دفعات بعد میلی به آمیزش جنسی از خود نشان ندهد.

 

درحالت های دیگری هم ممکن است آمیزش صورت بگیرد:

مثلا زن و مرد هر دو به پهلو، رو به روی هم بخوابند. دراین حالت زن با باز کردن یک پای خود، برای مرد جا باز کند و آمیزش صورت بگیرد.

 

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

کنترل میل جنسی ، راهکار هایی برای کنترل میل جنسی

فعالیت جنسی و بیماری قلبی / بیماری قلبی، مانع فعالیت جنسی نیست.

اختلال جنسی زنان ، علل و درمان اختلالات جنسی در زنان

رابطه جنسی سالمندان ، نکاتی برای افراد مسن

 

 

 

 

 

ارسال شده در تاریخ 22 جولای 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع سلامتی , مسائل جنسی | 2,202 بازدید

آمیزش جنسی / آموزش طرز صحیح آمیزش جنسی و لذت بردن از آن
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است