کوچک کردن سینه ،مواد غذایی که سایز پستان را کاهش میدهد.

بافت پستان از چربی تشکیل شده است. بسیاری از زنان در این ناحیه بیشتر و سریعتر از سایر بدنشان وزن می کنند. سینه های بزرگ می تواند باعث درد پشت و وضعیت بد بدن شود. در حالی که تمرین یک مولفه مهم برای از دست دادن این چربی است، یک رژیم غذایی سالم نیز مهم است. شما باید بدانید که چه غذاهایی در سوختن چربی سوزی و کوچک کردن سینه  مفید هستند.

 

کوچک کردن سینه با مواد غذایی

 

مواد غذایی برای کوچک کردن سینه :

میوه ها :

 • میوه ها یکی از سالمترین غذاها برای کاهش وزن اضافی پستان هستند.
 • میوه ها حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان ها هستند و شیرین هستند، بنابراین برای دسرها مناسب هستند.
 •  آنها حاوی قند هستند، اما انواع فروکتوزی مانند آبمیوه ها، غذاهای سودا و فرآورده ای ندارند.
 • سیب، پرتقال، انگور، نکتار، موز و انواع توت ها نمونه هایی از میوه های رژیمی هستند.
 • به جای انواع کنسرو که حاوی بسیاری از مواد نگهدارنده با کالری بالا هستند. سعی کنید دو یا سه بار میوه در روز میوه تازه میل کنید.

سبزیجات :

 • سبزیجات مانند میوه ها نیز حاوی آنتی اکسیدانها و مواد مغذی غنی هستند و کربوهیدرات کمی  دارند.
 • برای کاهش اندازه سینه مفید هستند.
 • اسفناج، کلم بروکلی، کلم بروکلی، گل کلم و گل کلم، برخی از سبزیجات غنی نشده است که در هنگام تلاش برای کاهش وزن اضافی، شما را سالم نگه دارند.

 

ماهی :

 • ماهی بسیار کم کالری و منبع پروتئینی با کیفیت بالا است.
 •  تا زمانی که از تکنیک های پخت و پز مانند پخت، کباب کردن، بخار دادن و یا کباب کردن به جای سرخ کردن استفاده کنید،
 • ماهی ها علاوه بر رژیم غذایی سالم در کاهش سینه نیز بسیار عالی هستند.
 • ماهی تن، شاه ماهی یا ماهی قزل آلا را امتحان کنید.

آجیل :

 • آجیل مختلط یک منبع عالی از چربی های سالم مانند چربی های مونو اکسید نشده، غیر اشباع شده و امگا ۳ هستند.
 •  بادام، گردو، آجیل برزیل  بعضی از آجیل هایی هستند که می توانید در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 •  به یاد داشته باشید، که نباید حاوی شکر باشند.

 

منبع : www.livestrong.com

ارسال شده در تاریخ 14 جولای 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع دسته‌بندی نشده | 3,203 بازدید

کوچک کردن سینه ،مواد غذایی که سایز پستان را کاهش میدهد.
5 از 100 رای

مطالب مرتبط

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است