چربی سوزی شکم / نوشیدنی هایی که به شما کمک کند چربی شکم را بسوزانید

خلاصه ای از دستورالعملهای ساده و نوشیدنی مناسب را برای شما به ارمغان آورده ایم. که شما را قادر می سازد تا چربی سوزی راحت تر و اندامی باریک تر و زیباتر داشته باشید. این نوشیدنی ها  چربی سوزی شکم را آسان می کند.

 

چربی سوزی شکم .

۱) نوشیدنی خیار برای چربی سوزی شکم :

خیار ها را تکه تکه تکه کنید . در مخلوط کن بریزید و آب آن را بگیرید . سپس میل کنید. مصرف آب خیار یک بار در هفته باعث از دست دادن سریع وزن می شود.

 

۲٫ نوشیدن گریپ فروت و دارچین :

 • نارانینگین در گریپ فروت ممکن است گلوکز را کاهش دهد و باعث کاهش وزن شود
 • گریپ فروت، آب و دارچین را درون یک ظرف بریزید و مخلوط کنید. کمی شکر به آن اضافه و سپس بنوشید.

 

۳٫ لیموناد :

 • لیمو دارای ویتامین C بالایی است، که برای بدن ما مناسب است و باعث حفظ ایمنی بدن می شود. سطح pH در بدن را تنظیم می کند.
 • آب چهار لیمو را بردارد.سپس آن را با با یخ و نعناع سرو کنید.

 

۴٫  آب سبزیجات :

 • مصرف آب سبزیجات به طور منظم همراه با محصولات طبیعی مثل سیب یا انگور باعث تقویت بدن می شود.
 • نعناع  را در یک ظرف بریزید.  آب لیمو ، خیار و فلفل قرمز را به آن اضافه کنید. این نوشیدنی را با یخ میل کنید.

 

آب آناناس برای چربی سوزی شکم

۵٫ آب آناناس :

 • آب آناناس سرطان را از بین می برد .
 • ترکیب  آب لیمو و آب آناناس مانع عفونت می شود.
 •  لیموناد آناناس بهترین ایده برای چربی سوزی شکم  است.

 

۶٫ آب سیب و لیمو :

 • آب سیب و لیمو را بگیرید. نعناع و یخ را به آن اضافه کنید. سپس آن را بنوشید.
 • مصرف این نوشیدنی به مدیریت وزن کمک می کند.

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

سریع ترین راه کاهش وزن ، راه های ایمن و سریع کاهش وزن

روش های غلط برای کاهش وزن چیست؟

 

منبع : tapoos.com

ارسال شده در تاریخ 14 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تغذیه , تناسب اندام | 2,209 بازدید

چربی سوزی شکم / نوشیدنی هایی که به شما کمک کند چربی شکم را بسوزانید
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است