چای لیمو / دستورالعمل تهیه چای لیمو برای کاهش سریع وزن

آیا می دانستید که مصرف چای لیمو به طور مرتب می تواند به شما کمک کند که وزن خود را کاهش دهید؟ خوب، این درست است! چای لیمو دارای بسیاری از مزایای سلامتی است و همچنین به طور منظم به عنوان بخشی از رژیم غذایی برای کاهش وزن استفاده می شود.

 

چای لیمو

 

دستورالعمل تهیه چای لیمو :

چای لیمو عسل:

 

 • ½ قاشق چای خوری قند (در صورت نیاز)
 • ۱ قاشق لیمو تازه فشرده شده
 • ۱ قاشق چای خوری عسل
 • ۱ فنجان آب

طرز تهیه :

 1. آب را بجوشانید.
 2. سپس عسل را به آن اضافه کنید.
 3.  لیمو را در آن بریزید تا عسل حل شود .
 4. سپس میل کنید.

 

چای لیمو

چای عسل لیمو زنجبیل :

 • ½ قاشق چای خوری عسل
 • ۲ فنجان آب
 • ۱ قاشق چای خوری آب لیمو
 • ۱ قاشق چای خوری زنجبیل خرد شده
 • ۱ قاشق چای خوری برگ چای

طرز تهیه :

 1. آب را گرم کنید.
 2.  زنجبیل خرد شده را به آن اضافه کنید.
 3. در صورت نیاز به اضافه کردن آب لیمو و عسل (در صورت نیاز) اقدام کنید.
 4. سپس آن را بنوشید.

 

چای لیمو

چند نکته:

چای لیمو به تنهایی نمی تواند به کاهش وزن کمک کند. با این حال، با برنامه رژیم غذایی و رژیم ورزشی ، قطعا می تواند به شما برای کاهش وزن کمک کند. ورزش باید زمانی باشد که شما می خواهید یک بدن سالم و مناسب داشته باشید. بنابراین هدف تمرین هر روزه حداقل ۲۰ تا ۲۵ دقیقه است.

فعالیت هایی را انتخاب کنید که از انجام آن لذت می برید.

شما می توانید این چای را داغ یا سرد را تهیه کنید. این مزایای مشابهی را ارائه می دهد.

 هدف حداقل نوشیدن یک یا دو فنجان چای لیمو در هر روز است. مزایای کاهش وزن چای لیمو مازاد است و هیچ اثر جانبی ندارد.

این چای کمک می کند تا شانس افزایش وزن ناخواسته در شما کاهش پیدا کند. در واقع شما با مصرف چای لیمو هیچ کالری اضافه دریافت نمی کنید.

 

 

مترجم یک دکتر

منبع : stylecraze.com

ارسال شده در تاریخ 24 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع تناسب اندام , طب سنتی | 1,335 بازدید

چای لیمو / دستورالعمل تهیه چای لیمو برای کاهش سریع وزن
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است