نوشیدنی های چربی سوز ؛ نوشیدنی خانگی برای کاهش چربی شکم

اکثر مردم می خواهند چربی شکم خود را از بین ببرند. چربی شکم باعث ظاهر زشت می شود و برای سلامتی شما خطرناک است و ممکن است به فشار خون بالا، دیابت، بیماری های قلبی، بیماری های کبدی چربی، سکته مغزی و غیره منجر شود یا ناشی از متابولیسم ضعیف، بیماری های خاص، تغییرات هورمونی، استرس و … باشد. در اینجا بهترین راه برای از بین بردن چربی شکم به شما می گوییم :

نوشیدنی های چربی سوز ؛ نوشیدنی خانگی برای کاهش چربی شکم

آب لیمو برای جلوگیری از چربی اضافی در شکم

آب لیمو آنزیم ها را برای  سم زدایی از کبد افزایش می دهد. ۱ لیمو و ۱ لیوان آب گرم را بردارید. آنها را به خوبی مخلوط کنید و آن را در صبح بخورید. ۳۰ دقیقه پس از خوردن آن چیزی نخورید.

 

چای زنجبیل برای کاهش چربی شکم

زنجبیل عامل گرمازدایی هضم طبیعی است که دمای بدن را افزایش می دهد و به سوختن چربی ها کمک می کند . زنجبیل باعث کاهش تولید هورمون استروئید می شود و مصرف روزانه چای زنجبیل چربی شکم را از بین می برد.

 

آب آلبالو برای شکم صاف

میتوانید قبل از صبحانه، ناهار، در زمان میان وعده، بعد از شام و هر بار دیگر از روز ، یک فنجان از آب آلبالو را میل کنید.

 

چای سبز برای از دست دادن چربی شکم

نوشیدن ۴ فنجان چای سبز هر روز کمک می کند تا بیش از ۶ پوند وزن و چربی را در ظرف ۸ هفته از دست بدهید. چای سبز فنول طبیعی دارد و ضد اکسیدان دارد. چای سبز به افزایش متابولیسم کمک می کند. بهترین راه مصرف استفاده روزانه ۳ تا ۴ فنجان چای سبز ترجیحا بعد از وعده های غذایی است.

زنجبیل، خیار و نعناع برخی از گیاهانی هستند که به کاهش چربی شکم کمک می کنند. خیار حاوی فیبر آب و رژیمی است که به کاهش وزن کمک می کند. زنجبیل اجازه می دهد تا عروق خونی شما برای گردش خون بهتر رشد کند. نعنا خواب را آرام می کند که باعث کاهش استرس می شود.

 

سیر برای کاهش چربی شکم

سیر یک ماده ضد چاقی عالی است که کمک می کند تا از چربی شکم خلاص شوید. فشار خون سیستولیک، دیاستولیک و تری گلیسیرید را کاهش می دهد. کلسترول خوب را افزایش دهد. سیر از تبدیل سلولهای قبل از چربی به سلولهای چربی جلوگیری میکند.

 

چای قاصدک

گیاه قاصدک به عنوان یک دیورتیک طبیعی عمل می کند. این عملکرد می تواند میزان کار کبد شما را افزایش دهد. قاصدک کمک می کند تا سموم بدن شما به ویژه سموم ناحیه شکم از بین برود که این عمل باعث کاهش چربی اطراف شکم می شود. همچنین قاصدک باعث جلوگیری از نفخ معده می شود . ۱ قاشق غذا خوری ریشه قاصدک یا ۱ قاشق چایخوری پودر ریشه قاصدک ، زنجبیل تازه، ۴ – ۵ برگ نعنا،½ فنجان آب، تمام ترکیبات را در آب بریزید و خوب مخلوط کنید. آب را ۵ تا ۱۰ دقیقه حرارت داده تا به جوش آید. مقداری عسل به آن اضافه کنید و سپس ان را بنوشید.

 

بیشتر بخوانید :

نوشیدنی های چربی سوز ؛ راهکاری مفید برای لاغری سریع

ارسال شده در تاریخ 22 آوریل 2018 توسط نسرین ولی خانی با موضوع تغذیه , تناسب اندام | 1,057 بازدید

نوشیدنی های چربی سوز ؛ نوشیدنی خانگی برای کاهش چربی شکم
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است