لبخند زیبا | به شما بگوییم چگونه لبخندی زیبا داشته باشید؟

در این مجله قصد داریم به شما بگوییم چگونه لبخند زیبا داشته باشید؟

۱/ برای اینکه لبخند زیبا داشته باشید , باید لبخند شما طبیعی باشد. زیرا لبخند مصنوعی به راحتی توسط دیگران تشخیص داده میشود. اگر اطرافیان شما حرف و یا شوخی انجام دادند که به نظر شما خنده دار نیست , فقط کافیست که یکی از اتفاقات خنده دار زندگیتان را به یاد آورید و به آن اتفاق بخندید , به این صورت علاوه بر اینکه لبخند زیبا زده اید , دوستانتان هم گمان میکنند به شوخی آنها خندیده اید.

۲/ یکی از نکاتی که باید مورد توجه افرادی قرار گیرد که به دنبال لبخند زیبا هستند این است که هنگام لبخند زدن , سر لبخند خود را کج کنند و یا هنگام لبخند زدن تا حد کمی ابروهایشان را بالا ببرند.

 

لبخند زیبا .

 

۳/خستگی یا خواب آلودگی باعث میشود که شما نتوانید مانند همیشه , لبخند زیبا داشته باشید زیرا در صورت خستگی توازن چشم ها به هم میخورد. پس شما باید به حالت چشمانتان توجه داشته باشید به این صورت که به آرامی ماهیچه های کنار چشمتان را ماساژ دهید و چشمانتان را ببندید تا قرنیه های چشمتان در وسط چشم قرار بگیرند.

۴/ ببشتر افرادی که در مراسم رسمی شرکت میکنند و قرار است در این مجالس از آنها عکس گرفته شود , ترجیح میدهند در عکس چهره ای جدی داشته باشند.
اما عده ای هم تمایل دارند که لبخند زیبا در این تصاویر داشته باشند برای این کار کافیست , دندان هایتان را به یکدیگر بچسبانید و زبانتان را روی ردیف بالای دندان هایتان قرار دهید. این روش بیشتر برای خانم ها توصیه میشود.

 

لبخند زیبا .

 

۵/ برای اینکه نظر طرف مقابلتان را جلب کنید , باید لبخند زیبا و ملایم داشته باشید. برای جذب طرف مقابل , ابتدا لب هایتان را به یکدیگر فشار دهید وبه دو طرف بکشید به صورتی که کمی از دندان هایتان دیده شوند و این روش را به قدری تکرار کنید که طرف مقابلتان متوجه لبخند زیبا شما شود.

۶/ یکی از تمرین هایی که باعث میشود لبخند زیبایی داشته باشید این است که روبه روی آینه بایستید و با لب های بسته گوشه های لبتان را به دو سمت بکشید و ۱۰ثانیه در همین حالت بمانید. و به تدریج کشیدگی لبتان به سمت بالا و پایین را افزایش دهید و اجازه دهید لب هایتان از یکدیگر جدا شوند و ۱۰ثانیه در این حالت بمانید
و کشش را بیشتر کنید به صورتی که نیمی از دهانتان و دندان هایتان مشاهده شوند و باز هم ۱۰ثانیه در این حالت بمانید.

و سپس لبخندی به پهنای صورتتان بزنید به صورتی که باعث دیده شدن تمام دندان هایتان شود و ۱۰ثانیه در این حالت بمانید.

و مرحله ی آخر این است که به صورت برعکس از مرحله ی ۳ تا ۱ را انجام دهید. یعنی اول حالت ۳و بعد۲ و درآخر حالت ۱را انجام دهید.

ارسال شده در تاریخ 29 آگوست 2018 توسط آلما میر با موضوع زیبایی | 866 بازدید

لبخند زیبا | به شما بگوییم چگونه لبخندی زیبا داشته باشید؟
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است