درمان فریکل در خانه با استفاده از ماسک های گیاهی شگفت انگیز

داروهای خانگی برای درمان فریکل شامل استفاده از کرم خامه، میوه ، لیمو ، عسل ، روغن کرچک ، و خردل در اشکال مختلف است. تعداد زیادی از افراد هستند که از فریکل رنج می برند. اما به هیچ وجه نمی تواند یک اختلال سلامت حیاتی باشد . در ادامه با ما باشید تا با درمان فریکل در خانه با استفاده از ماسک های گیاهی شگفت انگیز آشنا شوید.

 

درمان فریکل

 

فریکل نقاط مسطح دایره ای هستند که بر روی پوست ایجاد می شوند.

 

راه های درمان فریکل :

خامه ترش :

استفاده از کرم های خامه ای در منطقه آسیب دیده پوست قطعا به شما کمک می کند. این ماسک باید چند دقیقه روی پوست نگه داشته شود و سپس با یک بافت به آرامی پاک شود. استفاده از بعضی از مرطوب کننده ها پوست را تازه و ملایم نگه میدارند.

 

 

آب لیمو :

گفته شده است عصاره لیمو دارای اثرات سفید کننده طبیعی شدید بر روی پوست انسان است. شما باید آب لیمو را با انگشتان خود در مناطق آسیب دیده اعمال کنید،

 

درمان فریکل

 

ماسک میوه :

ماسک های میوه ای از توت فرنگی ، خیار یا زردآلو می تواند به طور مرتب به منظور از بین بردن فریکل استفاده شود.

 

 

شستن صورت با شیر :

اسید لاکتیک  رنگ پوست را به طور موثر سفید می کند بدون اینکه خشک شود. اگر می توانید  صورت را هر روز با شیر بشویید. به تدریج تیرگی را رفع می کند و پوست شما را نرم تر می کند.

 

درمان فریکل

عسل :

عسل گرم یکی دیگر از داروهای خانگی مفید برای درمان فریکل است. مقدار کمی از جوانه های گندم را به عسل گرم اضافه کنید و سپس آن را به آرامی روی پوست با انگشتان خود بمالید.  سپس آن را به طور کامل با آب شستشو دهید.

 

 

روغن کرچک و ویتامین E :

استفاده از روغن کرچک بر روی پوست قبل از رفتن به رختخواب کمک می کند تا لکه ها را از پوست بردارید. شما همچنین می توانید از کرم های ویتامین E استفاده کنید یا به طور مستقیم مکمل های ویتامین مصرف کنید تا لکه های زشت آن را حذف کنید.

 

درمان فریکل

 

خردل :

دانه های خردل زرد را بشویید و آنها را با شیر مخلوط کنید تا یک ماسک بسازید. توصیه می شود که این ماسک را در شب بگذارید و سپس به رختخواب بروید. صبح آن را بشویید .

 

 

پیازها :

گزارش شده است که پیاز در مواجهه با فریکل و سایر علائم پوستی موثر است. پیاز  باید بر روی علامت ها قرار گیرد. به تدریج نشانه ها ناپدید می شوند.

 

درمان فریکل

 

زردچوبه و کنجد :

مخلوطی از خمیر ریشه زردچوبه و دانه های کنجد خرد شده را با کمی آب مخلوط کنید و آن را بر روی پوست بمالید. این یک بسته مفید است که فریکل را به طور موثر حذف می کند.

 

 

هندوانه با برنج :

یک هندوانه را بردارید و یک سوراخ در داخل آن ایجاد کنید. سپس، برخی از دانه های برنج را در داخل قرار داده و آن را به مدت یک هفته نگه دارید. دانه ها را بیرون بیاورید و آنها را به عنوان یک رب استفاده کنید .

 

 

 

مترجم یک دکتر

منبع : organicfacts.net

ارسال شده در تاریخ 21 سپتامبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع پوست و مو , طب سنتی , گیاهان دارویی | 784 بازدید

درمان فریکل در خانه با استفاده از ماسک های گیاهی شگفت انگیز
5 از 100 رای

مطالب مرتبط

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است