درمان اختلال نعوظ مردان در خانه با استفاده برخی مواد غذایی

اختلال نعوظ یک مشکل رایج در بین مردان است و بسیاری از مردان هر از گاهی به این مشکل دچار می شوند. این بیماری اغلب در کنار بیماری هایی مانند دیابت، بیماری های قلبی، اختلالات عصبی و مسائل هورمونی دیده می شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ  با روش های مختلفی امکان پذیر است که به چند روش موثر در این مقاله اشاره می کنیم.

 

 درمان اختلال نعوظ .

مواد غذایی برای درمان اختلال نعوظ :

بعضی از مطالعات نشان داده اند که مصرف برخی از غذاها ممکن است برای درمان اختلال نعوظ مفید باشد. این مواد غذایی به افزایش جریان خون و بهبود سلامت عروق کمک می کنند.

 

برگ سبز  چغندر :

این غذا حاوی نیترات زیادی می باشد. که می توانند جریان خون را افزایش دهند. سبزیجات برگ سبز که نیترات بیشتری دارند، شامل اسفناج و کرفس می باشد. آب چغندر همچنین دارای نیترات زیاد است. نیترات ها به باز کردن رگ های خونی و بهبود جریان خون کمک می کنند. همچنین مواد اصلی در بسیاری از داروهای تجویزی اختلال نعوظ در بازار هستند.

 

شکلات تیره :

شکلات تیره حاوی مقدار زیادی فلاونوئید است. فلاونوئیدها سطح کلسترول را کاهش میدهند، که به نوبه خود گردش خون را بهبود میبخشد. همچنین به کاهش فشار خون شما کمک می کند.

 

 درمان اختلال نعوظ .

مغز پسته :

مغز پسته دارای آرگانیین زیادی است.  آرگانیین پروتئینی است که به عملکرد رگ های خونی کمک می کند. محققان دریافتند افرادی که روزانه به مدت سه هفته پسته را می خورند، مشکلات اختلال نعوظ ندارند.

 

صدف :

صدف ها حاوی سطح بالایی روی هستند. روی برای سلامت تولید مثل مردان بسیار مهم است. روی پروستات را تغذیه می کند و به افزایش سطح تستوسترون کمک می کند . و باعث درمان اختلال نعوظ می شود.

نکات بیشتر برای درمان اختلال نعوظ :

  • اگر اضافه وزن دارید، وزن خود را کاهش دهید.
    از مصرف الکل اجتناب کنید.
    در صورت نیاز به مشاوره، باید مشاوره شوید .  اختلال نعوظ می تواند به علت مسائل مربوط به رابطه شما باشد.
    اگر سیگاری هستید . آن را ترک کنید.

 

 

منبع : www.newkidscenter.com

مطالب پیشنهادی یک دکتر برای شما :

اختلال نعوظ را چگونه درمان کنیم؟

بیماری هایی که مردان را مستعد ابتلا به اختلال در نعوظ می کند

عوامل بروز اختلال در نعوظ آقایان

 

 

 

ارسال شده در تاریخ 27 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع درمان , سلامتی , طب سنتی , مسائل جنسی | 854 بازدید

درمان اختلال نعوظ مردان در خانه با استفاده برخی مواد غذایی
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است