تنگ کردن واژن تضمینی با استفاده از گیاهان دارویی در خانه

برخی از داروهای خانگی برای تنگ کردن واژن وجود دارند .  این گیاهان عبارتند از : فلفل دلمه ای، آلوئه ورا، سرکه، میوه خربزه، آب لیمو و غیره.

این داروها را می توان به صورت خوراکی به شکل نوشیدنی مصرف کرد. همچنین می توان آنها را با آب حمام مخلوط کرد و از آن برای کمک به تنگ کردن واژن استفاده نمود.

 

تنگ کردن واژن

 

داروهای خانگی برای تنگ کردن واژن :

 فندق :

 •  فندق برای تنگ کردن واژن سریع عمل می کند. برای استفاده از آن باید آن را تمیز و پودر کنید.
 • سپس می توانید پودر را با آب مخلوط کنید و سپس در محلول بنشینید.
 • اگر می خواهید نتایج واقعی و پایدار را تجربه کنید، می توانید روزانه از این محلول استفاده کنید.

 

آلوئه ورا :

تنگ کردن واژن

 

 • آلوئه ورا دارای خواص ضد رطوبت است که به پوست کمک می کند تا سفت شود.
 • برای تنگ کردن واژن ، باید آلوئه ورا را با آب مخلوط کنید.
 • سپس از این مخلوط برای پاک کردن واژن  خود استفاده کنید.
 • برای دریافت بهترین نتایج، با استفاده از آب آلوئه ورا دو بار در روز واژن را تمیز کنید.
 • یکی دیگر از روش های استفاده از استفاده از آلوئه ورا این است که با محلول حاوی این محصول دوش بگیرید.

 

سرکه :

 • یکی از چیزهایی که می توانید برای تنگ کردن واژن انجام دهید اضافه کردن سرکه به آبی است که می خواهید با آن حمام کنید.
 • سپس در محلول حدود نیم ساعت بمانید.
 • بعد از ۳۰ دقیقه آن را با آب گرم بشویید.

 

 انگور فرنگی :

تنگ کردن واژن.

 

 •  انگور سالها برای بهبود وضعیت مو و پوست استفاده شده است.
 • همچنین می توان برای تنگ کردن واژن نیز استفاده شود.
 • انگور را بشویید و آنها را در آب آشامیدنی قرار دهید.
  آب را با آب مخلوط کرده و به خمیر تبدیل کنید.
  محلول حاصل را در یک بطری ذخیره کنید.
 •  قبل از حمام ، آن را در داخل و اطراف دستگاه تناسلی خود اعمال کنید.

 

 

 

مترجم یک دکتر

منبع : tightnow.com

 

 

 

 

 

ارسال شده در تاریخ 4 اکتبر 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع درمان , زنان و زایمان , طب سنتی , گیاهان دارویی | 1,317 بازدید

تنگ کردن واژن تضمینی با استفاده از گیاهان دارویی در خانه
5 از 100 رای

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است