براق کننده لب را به سرعت و با کارایی بالا در خانه بسازید.

تن و بافت لب شما به زیبایی شما کمک می کند. اگر لب هایتان نرم ، صاف و صورتی باشد ، برای لب هایتان، شما می توانید تمام انواع محصولات  مراقبت از لب را از بازار دریافت کنید. در بعضی از این محصولات ممکن است  مواد تشکیل دهنده ای یافت شود که  لبها را تیره و تار کند. بنابراین بهتر است براق کننده لب  ۱۰۰ در صد طبیعی خود را در منزل بسازید. در متن زیر ، روش ساخت براق کننده لب را به سرعت و با کارایی بالا در منزل برای به دست آوردن لبهای نرم ، صاف ، صورتی و براق را یاد بگیرید و استفاده کنید. تا صاحب لب هایی زیبا شوید.

 

 براق کننده لب .

طرز ساخت براق کننده لب :

برای ساخت  براق کننده طبیعی لب خود در خانه، به مواد تشکیل دهنده زیر نیاز دارید :

وازلین
رنگ غذا
عصاره وانیل

براق کننده لب .
روش ساخت براق کننده لب  :

سه قاشق چای خوری از وازلین را در یک کاسه بزرگ بریزید.
در آن ، سه تا چهار قطره رنگ اضافه کنید.
بعد ، کمی عصاره وانیل را به آن  اضافه کنید.
پس از مخلوط را گرم کنید تا یک مخلوط با یک قوام صاف دریافت کنید.
مخلوط را به یک ظرف دیگر اضافه کنید و آن را خشک کنید.

نحوه استفاده:

  • شما می توانید از این براق کننده لب هر روز روی لب های خود استفاده کنید.
  • همچنین استفاده از این مخلوط از تیرگی و خشکی لب جلوگیری می کند.
  • ساخت این براق کننده لب آسان است .همچنین ، مقرون به صرفه است. بنابراین ، با استفاده از این مخلوط لپ هایتان را را زیبا کنید.

 

بیشتر بخوانید تا سالم بمانید :

تزریق ژل لب و بوتاکس در لب / چگونگی حجیم کردن لبها

نشانه های بیماری روی لب

روش های خانگی خوش رنگ کردن لب

خوش رنگ کردن لب ها با مواد طبیعی

با رژلب خودکشی نکنید

ترجمه شده از سایت : beautytipsforgirl.com

ارسال شده در تاریخ 14 آگوست 2018 توسط نرجس ردایی با موضوع زیبایی , طب سنتی | 1,078 بازدید

براق کننده لب را به سرعت و با کارایی بالا در خانه بسازید.
5 از 100 رای

مطالب مرتبط

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است