افزایش سایز سینه | چگونه سایز سینه ی خود را افزایش دهیم؟

امروزه بسیاری از زنان , تمایل دارند بدون انجام عمل های جراحی , افزایش سایز سینه داشته باشند. در این مجله شما را با روش ها و درمان هایی آشنا خواهیم ساخت که باعث افزایش سایز سینه میشوند.

 

افزایش سایز سینه .

 

چگونه سایز سینه ی خود را افزایش دهیم؟

۱/غذاهای استروژن ساز بخورید:

هورمون استروژن نقش حیاتی در بدن زنان دارد و برای رشد ویژگی های جنسی زنانه مانند: ران , باسن و سینه ها ضروری میباشد.

اگر به دنبال افزایش سایز سینه هستید , از غذاهایی استفاده کنید که باعث افزایش سایز سینه میشوند. این غذاها عبارت اند از:

  • سیب
    دانه های سویا
    لوبیا سبز
    نخود

۲/سینه های خود را ماساژ دهید:

 سینه های خود را ماساژ دهید. تحقیقات نشان میدهد ماساژ منظم سینه , در افزایش سایز سینه مؤثر است زیرا گردش خون را در اطراف سینه افزایش میدهد و باعث میشود سینه های بزرگ تری داشته باشید. برای اینکه به نتیجه ی بهتری برسید , کمی روغن زیتون یا روغن بادام به کف دستان خود بمالید و به صورت دایره ای سینه های خود را ماساژ دهید. از این روش دو بار در روز استفاده نمایید. یکبار در صبح و یکبار هم آخر شب.

 

۳/ گیاه Fenugreek استفاده نمایید:

گیاه Fenugreekدر مناطق مدیترانه رشد میکند و دارای خواص زیادی میباشد و میتواند باعث تحریک غدد پستان و افزایش سایز سینه شود.
از این گیاه به روش های گوناگونی برای افزایش سایز سینه استفاده میشود و محبوب ترین راه برای استفاده از این گیاه , مصرف کپسول های گیاهی آن میباشد.

 

۴/ شبدر قرمز بخورید:

شبدر قرمز که گاهی اوقات به نام های شبدربنفش و یا شبدر شیرین شناخته میشود , دارای خواص زیادی میباشد و علاوه بر اینکه به درمان سرفه و آسم کمک میکند , به عنوان جایگزین برای استروژن کمک میکند و همان طور که گفتیم استروژن در افزایش سایز سینه موثر میباشد.

 

افزایش سایز سینه .

 

۵/ سینه های خود را با روغن گندم ماساژ دهید :

یکی از قوی ترین روغن هایی که برای افزایش سایز سینه میتوان از آن استفاده کرد روغن گندم میباشد.
شما میتوانید روغن گندم را به سینه هایتان ماساژ دهید تا جریان خون در اطراف سینه افزایش پیدا کند. فقط کافیست چند قطره روغن گندم را به کف دستان خود بمالید و به مدت۱۰ تا ۱۵ دقیقه سینه هایتان را دایره وار ماساژ دهید.‌ این روش را دو بار در روز تکرار کنید تا به نتیجه برسید.

 

۶/ ریشه قاصدک استفاده کنید:

ریشه ی قاصدک دارای مزایای زیادی میباشد و همچنین ریشه قاصدک میتواند به شما کمک کند. از ریشه ی قاصدک میتوانید در چای استفاده نمایید.

افزایش سایز سینه .

۷/ پاپایا سبز نوش جان کنید:

پاپایا باعث کشش پوست سینه میشود و همین عامل منجر به افزایش سایز سینه میشود. بهتر است پاپایا را بعد از قاعدگی نوش جان کنید تا متوجه تأثیر این میوه بر افزایش سایز سینه شوید.

 

منبع:
naturalfoodseries.com

ارسال شده در تاریخ 3 سپتامبر 2018 توسط آلما میر با موضوع درمان , زنان و زایمان | 994 بازدید

افزایش سایز سینه | چگونه سایز سینه ی خود را افزایش دهیم؟
5 از 100 رای

مطالب مرتبط

اطلاعات پزشکی

اخبار پزشکی یکی از مهمترین اطلاعاتی است که امروزه باید تا حدودی از آن برخوردار باشیم. برای این منظور ما به یک بانک اطلاعات پزشکی نیاز داریم، هدف از آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌ دیدگان است. که با شناخت بیماریها،تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. مجله پزشکی دانشی را در اختیار شما قرار میدهد که بر روی طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف سایت پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌ مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌ حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است. تلاش بشر برای درمان بیماری‌ها و آسیب‌ها از دوران پیش از باستان وجود داشته‌ است و در دوران باستان نیز در کنار مذهب و گاه به عنوان بخشی از آن وجود داشته‌ است. در یونان باستان پزشکانی چون بقراط اخبار پزشکی را به عنوان دانش و فنی مجزا مطرح کردند و بنیانگذاران راهی بودند که بعدها توسط پزشکانی همچون ابن‌سینا و رازی (رازی مسلمان نبوده و تنها به توحید اعتقاد داشته یعنی موحد بوده؛ اما به اشتباه عنوان می‌شود که وی مسلمان بوده‌است) طی شد. در رنسانس با بهره‌ گیری از اطلاعات پزشکی عمومی  و اطلاعات پزشکی روز پیشرفت‌ های قابل توجهی کرد. از قرن ۱۹ آنچه به عنوان پزشکی مدرن شناخته می‌شود بنیان گذاشته شد. در اواخر قرن بیستم و دوران معاصر دانش ژنتیک رویکرد نسبت به درمان و بیماری‌ها را دچار تحولی جدی کرد به‌طوری‌ که ژنتیک پزشکی را دارای نقشی متحول‌ کننده برای پزشکی از درمان محور بودن به حفظ سلامتی دانسته‌اند. اهمیت سلامتی در بهره‌وری اجتماع و کیفیت زندگی منجر به تأسیس موسسات و قوانین شده‌است تا مسایلی همچون تحصیل و مجوزدهی به پزشکان تا نحوه استفاده از بودجه‌های درمانی در کشورها قانونمند و تنظیم شوند؛ لذا سازمان‌های پزشکی در کشورهای مختلف برای سازمان دهی و قانونمندسازی فعالیت‌های پزشکی تأسیس شده‌اند. در سایت پزشکی، پزشکان با استفاده از قضاوت بالینی، بیمار را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری ارزیابی می‌کنند. در عملکرد بالینی معمولاً مراحل شرح حال، معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص‌های افتراقی، بررسی‌ها (شامل آزمایش و تصویربرداری و …)، رسیدن به تشخیص و در آخر درمان انجام می‌شود. امروزه پیشرفت‌های روزمره علم و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی و شناخت بشر از بیماری‌ها منجر به تخصصی شدن پزشکی و تقسیم آن به رشته‌های مختلف شده‌است. با این حال کما کان ارائه خدمات پزشکی در بیشتر جوامع از سطح مراقبت‌های اولیه بهداشتی، با تمرکز روی اطلاعات پزشکی و سلامت و پزشکان خانواده شروع می‌شود و بسته به نیاز در سیستم ارجاع بیماران به سطوح دوم و سوم که خدمات پزشکی تخصصی‌تر را ارائه می‌دهند ارجاع می‌شوند. مجله پزشکی مدرن با انتقاداتی هم مواجه است از جمله عدم دسترسی مناطق محروم و طبقه کم درآمد بعضی جوامع به خدمات پزشکی گران‌قیمت که در این راه سازمان‌هایی همچون سازمان جهانی بهداشت با تعیین سیاست‌های جهانی و ایجاد مسئولیت در کشورها و سیاستمداران نسبت به سلامتی سعی در رفع این نقیصه را دارند.

©یک دکتر / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است